|
reagovat
|
Diskuze k filmu Hellboy
příspěvky 1 - 18
Napsat příspěvek
reaguje na:
connor
Psí vojaci sú fajn béčko, ale stále iba béčko. Dal by si Sheldonovi Lettichovi režírovať očakávaný film? Centurion som nedokukal, rovnako ako Doomsday. takže asi tak
A napísal som to presne tak, prečo si myslíš
A napísal som to presne tak, prečo si myslíš
|
reagovat
|
reaguje na:
pepo
Na jeho Doomsday vzpomínám mnohem raději než na dvojku Hellboye od del Tora.
|
reagovat
|
reaguje na:
connor
Asi už zapomněl na to, jak jsme nadšeně slavili že tu bitvu ve Hře o Trůny bude točit zkušený filmový režisér.
|
reagovat
|
reaguje na:
connor
áno, toho čo dodrbal všetko okrem Descent a skončil pri seriáloch, kde sa z neho stala hviezda

|
reagovat
|
reaguje na:
pepo
Myslíš Neila Marshalla - Psí vojáci, Pád do tmy, Centurion a "další seriály"?
To natočeno ještě předtím než vůbec natočil první seriálovou epizodu.
To natočeno ještě předtím než vůbec natočil první seriálovou epizodu.
|
reagovat
|
Posledný film, ktorý nám predviedol talentovaný seriálový režisér bol Robin Hood. Držim palce 

|
reagují:
connor
|
reagovat
|
Čím viac materiálu vidím, tým viac sa o tento mnpu dlho očakavaný projekt bojím 

|
reagovat
|
eRkovej slot se už asi definitivně posouvá na konec jara. Díky Poole!
Cifršpiónům došlo, že je taky hlad po eRku a umí se zaplatit, takže to snad jeden fail neohrozí...ne, že bych čertovi nevěřil to spíš s Marshallem je to nejistota.
Cifršpiónům došlo, že je taky hlad po eRku a umí se zaplatit, takže to snad jeden fail neohrozí...ne, že bych čertovi nevěřil to spíš s Marshallem je to nejistota.
|
reagovat
|
Kterého pitomce napadlo nacpat to mezi Shazama a Avengers 4. (Navíc má premiéru i Downeyho Doctor Dolittle)

|
reagují:
speedy.mail
|
reagovat
|
Ale jo jde to, Hellboy může být ještě ošklivější ! Kam zmizel David Harbour ? A kde se dají koupit ty nalepovací svaly (nejsou snad jeho ?) ? Už se těšim na hlas.
|
reagovat
|
TOP Diskuze
99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2

