Ten film je viac o Gordonovi ako o Batmanovi. Logicky je teda príbeh trochu slabší, navyše rozprávaný rýchlymi časovými skokmi. Dobrá atmosféra a jedna slušná akčná scéna to ale vytiahli aspoň na slabších 7/10 a to hovorím ako veľký fanúšik Batmana. Pre ostatných to bude asi o dosť horšie.
|
reagovat
|

Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.

