Už se na to srovnávání vykašlete. Hlavně na pozvdechy typu "To není Arnold.."
Tohle není remake a první film není rozhodně žádnej nedostižnej originál. Novej film zatím působí imho o dost víc epičtěji a celkově nadupaněji. Jedinej zádrhel vidím fakt jen v režisérském postu.
PS:
|
reagovat
|

puvodniho Conana nejak neuctivam, Arnolda zeru to jo ale tohle bych hned neodsuzoval. Jinak z toho interview vypada Momoa jako docela sympatickej typek co se nestydi pekne si zanadavat 
Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.