"Jeden kritik, s ktorým sa zvyčajne zhodnem, tvrdí, že je to veľká zábava a najlepšia emzácka invázia od Dňa nezávislosti."
s tímhle co napsal Duro naprosto souhlasím, já si film v KINĚ!!! náramně užil a bavil jsem se a viděl jsem to, co jsem čekal, že uvidím, prostě bitvu mezi lidmi a emzáky.
Davekros: u nás z kina nikdo neodešel a mě osobně se tento styl jakým byla invaze natočená líbí , bylo to z boje.
|
reagovat
|







Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.