|
reagovat
|
Diskuze k filmu Expendables: Postradatelní
příspěvky 41 - 60
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- 3
- 4
- .
- 10
- 11
Jak to vypadá s premiérou Expendables u nás. Bude nějaká speciální nebo plošná jako u většiny filmů?
|
reagovat
|
Zrovna dneska jsem je s imfem vyjednaval
A nezanikly, jen se nepotkavame na projekcich.
A nezanikly, jen se nepotkavame na projekcich.|
reagovat
|
Skoda, ze uz zanikli aj Mini FM s bezprostrednymi reakciami po projekcii. Minimalne pri Expendables by ste ich mohli aspon jednorazovo obnovit.
|
reagovat
|
ROBBERY: přesně ,,The body count is high and the personalities click in this old-school testosterone fest. " (Hollywood Reporter )
|
reagovat
|
Ctvrtej Rambo ma na Rottenech nejakych sestatricet. Tyhle filmy zkratka u mainstream kritiku prehnane pochvalne recenze nemaji, bez ohledu na "fandovskou" hodnotu. Nicmene hlaska o scenari me pobavila. :)
|
reagovat
|
Z tých recenzií to vyzerá, že sa potvrdzuje to, čoho som sa osobne najviac bál -- Stallone vyskladal bandu prvotriednych akčných hrdinov, ale zabudol im dať do ruky poriadny scenár.
|
reagovat
|
Vim, ze jedna vlastovka jaro nedela, ale na RT se uz objevily 4 nazory (2 top kritici) a zatim to je 1
a 3
. Z tohodle asi cerstve rajcatko nebude:)
a 3
. Z tohodle asi cerstve rajcatko nebude:)|
reagovat
|
speedy.mail
Nechtělo se mi jí postovat, je tam dost spoileru. Ale stačí si přečíst poslední odstavec a vše se rázem vyjasní
|
reagovat
|
neviem či sa to tu niekto pýtal ak áno tak sory, chcem vedieť či to bude aj na Slovensku v kinách
|
reagovat
|
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 14Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 44Den odhalení: Recenze 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá
