hmm
ja tedy nevim proc, ale ten film uz davno bezel,mozna jen v Cechach ne. Kazdopadne mam dojem, ze nedosahje az tak urovne jednicky. Je sice napinavy,ale sem tam jim ujizdi scenar smerem frasce, nebot kombinuji a kombinuji. Navic nemocni nejsou nemocni nybrz posedli a to je trosku kamen urazu. Jedine trochu vetsi plus tohoto filmu je, ze neskonci sladce, jako vetsina americkych filmu a je jen otazka casu, kdy to amricani zase prevezmou. I kdyz jejich RECpredelavka byla vic jak slaba.
|
reagovat
|
Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.