no podla recenzie dvojky kde je hlavna postava "jedna z prezivsych obeti balea" tak to robil naozaj (alebo to zrobil potom filme:) ... a mas pravdu ten zaver bol slaby dalo sa to spravit aj lepsie i ked film ktory ta necha na vazkach tiez nie je zly motzno by bolo dobre precitat predlohu ... bale je tam vynikajuci ako asi v kazdom filme co som ho videl
|
reagovat
|
Scéna s vizitkami do VIM 

Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.