Já vim, že to nikoho nezajímá, ale věřim na 80 procent, že Pan Shrek Třetí bude sračka a doufám, že i Piráti. Kvůli Spideymu, kterej mě taky nenadchl, ale přeju mu, aby nezůstal za těmahle dvěma aspoň co se kvality týče.
|
reagovat
|


viz odkaz:
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.