Osobně bych to viděl na takovou sedmičku s deseti.Tak mě tenhle film taky překvapil, skromný, docela jednoduchý, ale má skvělej feeling
Osobně bych to viděl na takovou sedmičku s deseti.
Osobně bych to viděl na takovou sedmičku s deseti.|
reagovat
|
). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 