Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Kocour v botách: Poslední přání | Puss in Boots: The Last Wish | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 21.12.2022
CZ premiéra: 22.12.2022
režie: Joel Crawford
hrají: Antonio Banderas, Salma Hayek, Florence Pugh, Ray Winstone, Chris Miller

Kocour v botách: Poslední přání: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

První trailer mě vlastně potěšil a hodně navnadil. Ten poslední právě naopak, spíš odrazuje. Zatímco sázka na hrdinskou fantasy, která může být v animovaném aranžmá jaksepatří velkorysá, působila velmi přitažlivě, čerstvá úvodní sekvence z kočičího důchoďáku mě neláká vůbec. Až moc infantilní humor.s obsarožnimi kočičkami a jejich vousky i prošedivělou srstí mě moc nebaví, a i když zabere na nejmladší diváky (jimž bude šuma fuk poněkud úsporné vizuální podání, které nebude tak graficky a výtvarně vypiplané), co se týče rozlučky se stávajícím shrekovským světem mě malinko děsí. 

Kocour v botách: Poslední přání: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Kde jsou ty časy, kdy Shrek a jeho parťáci hráli první animovanou ligu. Druhý Kocour v botách evidentně nebude mít takové ambice a vydal se poněkud lacinější cestou. Ano, po animované stránce vypadá sequel kočičího Zorra pořád dost nízkorozpočtově a podvyživeně, což ve srovnání s jedničkou opravdu bolí. Na druhou stranu, tvůrci se snaží nižší rozpočet kompenzovat hrátkami s vizuálním stylem, čímž animák trochu připomíná třeba nedávné Zlouny. Je jen otázkou, zda to ve finále kreslenou stránku aspoň trochu zachrání. Co se samotného traileru týče, tak se nám tu naštěstí servíruje poctivý svižný animák, který láká caparty do kina poměrně efektně a námět okolo kocoura, který už vyplácal všechny své životy, mi přijde stále dost fajn. A Antonio Banderas si ten dabing pořád proklatě užívá. Jestli to ale bude stačit na dětský hit a malé oživení shrekovské značky, tím si pořád nejsem moc jistý.

Kocour v botách: Poslední přání: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Upřímně, před jedenácti lety vypadal Kocour v botách líp. Když slezl ze Shreka do vlastního celovečeráku, dočkal se prvotřídní dreamworksovské fazóny a úroveň jeho 3D CGI animace byla přeci jen o řád výš. Nevím, jestli v tom mají prsty úsporná opatření, nebo třeba vliv televizního seriálu, ale tady se chloupky zjevně necídí s takovou pečlivostí, o to víc se ale sází na výraznější výtvarnou stylizaci - a k tomu i na matérii příběhu. Zápletka s posledním životem je hodně fajn, a i když nebude rozehrána do loganovské osudovosti, může přinést hodně nosnou story. Trailer navíc prezentuje velmi tučný obsah, se spoustou vtípků, akce i kocouřích trademarků, přičemž třeba výprodej umíracích gagů je pro potřeby traileru možná až hříšný. V kontextu sračkoidního návratu Doby ledové nesrovnatelně výraznější lákadlo. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace