Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Klan Gucci | House of Gucci | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 24.11.2021
CZ premiéra: 25.11.2021
režie: Ridley Scott
hrají: Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Al Pacino, Jeremy Irons, Jack Huston

Klan Gucci: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ridley Scott jde po Oscarech. A rozhodně má naložíno. Je samozřejmě otázka, jestli Ridley na sklonku své kariéry, vyznačující se vzlety a pády, opravdu zvládl vytasit hned dva skvostné filmy v rozptylu pouhého měsíce. Po vynikajícím Posledním souboji ale přichází další naprosto přesvědčivý trailer na Klan Gucci, který je po stránce výpravy a kostýmů naprosto impozantní. V těchhle opulentních kulisách, jimiž Scott zjevně challenguje i nejrozmáchlejší fresky od Scorseseho, se pohybuje tuze hvězdná herecká sestava, která si taky brousí zuby, paruky a akcenty na sezónu cen. Nezbývá než doufat, že se lákavá látka dočkala spičkového převodu do scénáře a Scott svou realizační virtuozitu nevyplýtval jen na líbivé obrázky a rozmáchlé kulisy. 

Klan Gucci: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Ridley Scott je momentálně asi nejaktivnější důchodce v Hollywoodu a jen několik dní po historickém Posledním souboji nám představuje svůj další letošní snímek, s kterým bude chtít útočit na Oscary. A opět to vypadá náramně! House of Gucci bude logicky žánrově zcela jiným filmem než šermování s Mattem Damonem, trailer ovšem parádně vypadající materiál představuje v podobně sebevědomém a řemeslně precizním hávu. Upoutávka pak jede na skvělé retro vlně a láká na vpravdu lahůdkové obsazení. Adama Drivera si Ridley evidentně oblíbil, nejvíce pozornosti ovšem na sebe strhává mrcha v podání Lady Gagy a překvapivě i k nepoznání namaskovaný Jared Leto. Ukázka má navíc správný dobový styl, drajv a ukazuje, že tenhle podzim by opravdu mohl patřit Ridleymu. A já v to pevně doufám.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace