Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Karlos | 2023
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 25.01.2024
režie: Michal Samir
hrají: Karlos, Lela, Ivo Rittig

Karlos: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Karlos Vémola bude asi vždycky vzbuzovat velké diskuze a velmi odlišné názory a trailer na jeho dokument umí s tímto faktem i jeho dost kontroverzní aurou hezky pracovat. Pravda, po vizuální stránce vypadá materiál spíše na dokument mířící rovnou do televize, z hlediska střihu se tu ovšem jede celkem svižná práce, která hezky kombinuje materiál z Vémolova archivu s momentkami z klece, českou hudební vypalovačkou a neposlední řadě také s bijcovými bezprostředními promluvami, které budou jeho fanoušci milovat a hejtři si u nich budou pro změnu klepat na čelo. A tak to má nejspíš být. Upoutávka slibuje vtipné i vyhrocené scény a zatím naštěstí minimum "mluvících hlav". Ano, ve výsledku se bude zřejmě jednat o Karlosovo velké promo, ale upoutávka přeci jen šlape lépe, než jsem čekal.

Karlos: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

"Nepochopil jsem to, ale je to skvělý film." Přesně takhle se vyjádřil Karlos Vémola o Kazmově filmové ONEMANSHOW. Obávám se, že o jeho dokumentu si řekneme přesný opak. Ano i známý MMA fighter se u nás dočkal vlastního dokumentu, který sice už svým teaserem naláká skalní Terminátorovi fanoušky, všechny ostatní ale nechá ledově chladným a možná se u materiálu i trochu uchechtnou. Zatím to totiž vypadá, že se na nás řítí klasicky střižený dokument, který příliš nezaujme vizuálem ani svým střihem, ale jediné, co dokáže nabídnout je pár Karlosových prupovídek a životních mouder. Což příznivcům MMA bude asi stačit a do kina na milovníka lvů a vnadných žen přijdou. Já mám však zatím jen pocit, že tady se bude povrchně lechtat jedno zápasnické ego a teaser mi nedává příslib, že by se tu rýsovalo něco režijně či koncepčně zajímavého. Ale třeba mě Karlos v dalším traileru vyvede z omylu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace