Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Kandahar | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 26.05.2023
CZ premiéra: nestanovena
režie: Ric Roman Waugh
hrají: Gerard Butler, Navid Negahban, Ali Fazal, Bahador Foladi, Travis Fimmel

Kandahar: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Gerard Butler si s režisérem Ricem Romanem Waughem evidentně hodně sednul a v Pádu anděla i Greenlandu nám přinesli správně přímočaré a zemité podívané, ovšem každou trochu jiným způsobem. A podobně na tom bude i jejich novinka Kandahar, v němž hlavní hrdina a jeho tamní parťák utíkají nelítostným Afghánistánem. I tady se nám zejméná v první polovině představuje čirá a trochu béčkovější butlerovina, která ovšem nezapře poctivé řemeslo a správně chlapácký přístup. V druhé polovině ovšem střihači přepnou na malinko vážnější a osudovější notu a upoutávka, i vzhledem k akčnějšímu začátku, bohužel ztratí na tempu a divák začne mít dojem, že tvůrci budou mít tentokrát možná i trochu větší ambice než jen nechat Butlera stříllet na poušti. Něco mi ale říká, že tak horké to asi ve finále nebude a sehraná dvojka zůstane, doufejme, na svém příjemném standardu.

Kandahar: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ano, butlerovky prostě jsou novými stathamovkami. Jednou za rok poměrně rutinní, v jádru ale velmi poctivou podívanou na horní hraně béčkových vod, v níž se mixují akční a thrillerové prvky v různém poměru, ale pokaždé s důrazem na ostře řezaného správňáka v hlavní roli. Občas k tomu přiskočí špetka kriminálních motivů, jindy naopak poctivá dávka digitálních atrakcí. Nejlíp je ale Butlerovi a jeho hrdinům - a i řemeslně solidním tvůrcům - na zemitějším, méně nákladném poli přímočarých žánrovek bez přehnaných ambicí. O Kandaharu to platí beze zbytku, a to s takovou jistotou, že teaser pomrkává i po čtvrté hvězdě. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace