Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
K zemi hleď! | Don´t Look Up | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 24.12.2021
CZ premiéra: 24.12.2021
režie: Adam McKay
hrají: Jennifer Lawrence, Cate Blanchett, Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Meryl Streep

K zemi hleď!: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Opatrnosti není nikdy nazbyt, zvlášť když mluvíme o dalším dolarovém blockbusteru od Netflixu a Adam McKay si u nás s Vice pověst zrovna nevylepšil. Jenže... Don't Look Up je jeho srdcovka z kategorie "coby kdyby", kterou sám napsal a po Sázce na nejistotu mu prostě ještě jednou šanci dám, protože z toho podle nejnovější ukázky čouhá stejný typ humoru i rychloobrátkové "situační komiky". Pokud tedy najdete srandu v tom, že na planetu míří obrovská kometa a hlavní slovo nedostávají vědci, ale politici, influenceři a moderátoři stanice, která rozhodně, ale rozhodně nepřipomíná Fox News. Sžíravé, hvězdně obsazené a snad i s dostatečným tahem na branku v celovečerním balení. Neměl bych se už letos těšit, a když už tak se zapnutými bezpečnostními pásy, ale co už... žijeme jen jednou a tohle vypadá jako Emmerich postavený na hlavu a třikrát prohnaný šejkrem. Doufám, že přizdisráčství se nekoná a bude to pořádná politicky nekorektní podpásovka z rodu těch, co už se dneska nosí jen ve stand-upech (a i tam už jim pšenka odkvétá).

K zemi hleď!: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Adam McKay zažil svou hvězdnou hodinu ve Zprávařovi, to mi nikdo nerozmluví. Sázce na nejistotu jsem úplně nepodlehl a Vice mě vyloženě nudilo, takže neotřesitelnou vírou v jeho méně ztřeštěné kousky netrpím. Něco na jeho látce ale musí být, když do ní naskočilo tolik hvězd a když jde o suverénně nejlépe obsazený titul letošního roku, v němž vedle sebe defilují superstars všech věkových kategorií. Asi hodně dobrej scénář, jinak nevim. Z teaseru každopádně genialitu téhle látky úplně nevyčtete - působí to jako svérázná, leč těžko polapitelná satira, kdy ale výseky z ní na bránici kdovíjak mocně neútočí. Na Vánoce tenhle film sjede celé zeměkoule, jestli bude ale extra happy, to těžko soudit.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace