Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Julie a Julia | Julie & Julia | 2009
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 07.08.2009
CZ premiéra: 01.10.2009
režie: Nora Ephron
hrají: Amy Adams, Meryl Streep, Lindsay Felton, Vanessa Ferlito, Stanley Tucci

Julie a Julia: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

A máme tu další kolo naší hry „zhodnoť solidní trailer na film, který ti je z duše protivný“. Znovu začínáme i končíme na třech hvězdách, protože ukázka bez problému vyhoví všem sledovaným parametrům, má čitelný děj, chytlavou hudbu, graduje a určitě se najdou lidé, které dotáhne do kina. A nemálo se jich bude rekrutovat z diváků Mamma Mia a Ďábel nosí Pradu, což těžko snáším, protože zejména první jmenovaný mi tak nějak zprotivil Meryl Streep. Ano, bohužel i to je možné. A jako by nestačilo, že herečka nominovaná na patnáct Oscarů nedávno roztahovala nohy do rytmu šlágrů od Abby (a ještě válela sudy), teď se zas roztomile culí a prdí pusou. Což bude divačkám nad čtyřicet let připadat určitě báječné, a zkušenější kritiky to zase rozněžní („Meryl nestárne!“), ale mně osobně je z téhle zábavy tak nějak neveselo. Nevím, možná mám málo hlad, abych ocenil všechny ty kulinářské speciality, možná mi Nora Ephron přijde už vyšeptalá a možná mě jako ctitele Amy Adams mrzí, že z téhle krasavice vyrobili asexuální průnik Emily Watson a Mirandy ze Sexu ve městě. Ale spíš je problém v tom, že dvě Julie oslovují úplně jinou cílovou skupinu. Jednak poněkud ženštější a druhák trochu sentimentálnější a starší. Té bude spolupráce dvou dam z Pochyb bezpochyby svědčit. A trailer též. Inu, jak už jsem řekl, začínáme i končíme na třech hvězdách, ale to je tak všechno.

P.S.: Dvě vajíčka v poloze, v jaké jsou na plakátu, obvykle symbolizují něco úplně jiného než dvě zcela odlišné ženy. Humor, nebo náhoda?

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace