O FILMU
Kevin, Joe a Nick, bratři Jonasové, neboli The Jonas Brothers. Trojice mladíků, která momentálně dobývá svět, nebo by podle všeho měla. A jelikož nejlepší způsob, jak o sobě dát vědět, je uspořádání nadupaného koncertu, Jonasové se do něj samozřejmě vesele pouštějí. Aby o sobě dali vědět ve velkém, pod hlavičkou Disneyho tu show rovnou natočí, přidají pár záběrů ze zákulisí, okoření to novou písničkou a upečou v 3D. Třetí rozměr teď totiž letí a producenti našeho uzpívaního tria jsou si toho moc dobře vědomi. Jinak ale zřejmě nic, co by kohokoliv z nás zajímalo. 3D koncert už jsme si užili v podání mnohem lepší a slavnější kapely a jelikož to, co Jonasové produkují, není hudba, můžeme v klidu přejít o dům dál.
TRAILERY
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 30Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 29První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 11Shrek 5: Teaser 2


Nepodcenujte tolik Jonas Brothers, me se jejich hudba libi. Jasne je poznat, ze patri pod Disnyho, ale tak kazdy mame jiny vkus ne? Jen mi prijde hrozny, jak se tu do nich navazite. Nejsem ta fanynka, co by sla skakat na jejich koncert pred podium, ale obcas si je rada poslechnu na mp3. Rikate, ze se o nich za dva roky nebude vedet, no rada si na to pockam. A treba budete mit pravdu.