V KOSTCE
Netflix se vytasil s dalším svým originálním filmem, který se bohužel může pyšnit všemi neduhy, které k tomu náleží. Film je neoriginální, bez nápadu, spotřební a selhává i v tom základním - bavit diváka. Prázdná blbina, kterou od naprosté ostudy zachraňuje jen Wahlberg s Berry.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Mike (Mark Wahlberg) je obyčejný chlápek, co dělá na stavbách v Jersey. Jednoho dne se mu ale do života znovu připlete jeho láska ze střední Roxanne (Halle Berry), bleskově ho naverbuje k tajné službě a vyrazí s ním na misi, při které půjde o krk.
TOP Diskuze
76Avatar: Oheň a popel: Recenze 43Avengers: Doomsday: Kinorip teaseru 40Den odhalení: Teaser 24Téma: Rozbor Supergirl aneb proč bychom neměli dostat Strážce Galaxie 4 23První dojmy: třetí Avatar 18Avatar drancuje kina po celém světě, ale na dvojku nestačí. Padnou dvě miliardy? 13The Sheep Detectives: Trailer 12Deník shopaholičky: Recenze 10Co prozradily leaky Avengers: Doomsday teaserů o zápletce? 56Odyssea: KINORIP Prolog

