Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Jak se krotí krokodýli | 2006
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 12.01.2006
režie: Marie Poledňáková
hrají: Miroslav Etzler, Václav Postránecký, Jiří Mádl, Ingrid Timková, Eva Holubová

Jak se krotí krokodýli: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Marie Poledňáková je satan, ale my ji máme rádi. Za svoji blížící se pekelnost se totiž vůbec nestydí. Je příjemnou shodou okolností, že z produkční stáje, která darovala světu (dle čtenářů) nejhorší klip za dobu fungování našeho webu, přichází po teaseru i plnohodnotný trailer. Prvních padesát sekund vás možná zklame, protože rodinné trampoty a záminky k dovolenkovému lenošení třech našich hrdinů podbarvuje jen snesitelná, ba dokonce možná i náladonosná melodie pro uklidnění vašich smyslů. Ale neklesejte na mysli, peklo se znovu otvírá dokořán a zpod těch nejvypečenějších kotlů zasílá opět Nekonečného křovácký song, do něhož se nejprve po vzoru orangutana vlní Mádl s Postráneckým (ten z ústřední trojice vychází asi nejlíp), aby se následně vyřítilo více nechutných záběrů na „vnady“ našich hereček, více skoků z oken a traktorů i více důkazů o očekávané technické nezpůsobilosti téhle ultralegrační produkce (Etzler držící se vodítka, či čeho, to je pro mě záběr roku). Ale co hlavně. Čeká vás větší obnos obrázků z kuchyňské anabáze smrtícího dua Nekonečný – Vojtek. U těch se tedy opravdu (zvlášť po zhodnocení jednoho z našich čtenářů slovy „...u těch se mi dělá fyzicky nevolno“) řežu bez ohledu na roční dobu, počasí, politickou situaci i denní hodinu. My chceme víc, Marie! Pozn.: Pro uložení traileru volte klasické "Uložit jako...". Stahovací manažery soubor pravděpodobně nestáhnou

Jak se krotí krokodýli: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Shushika

Když se hned v prvním záběru objeví Miroslav Etzler, kterak se pohybuje v kolenou v rytmu džungle, buše a savany, i tomu největšímu optimistovi se z úst vydere tlumené zasyčení. Tento výmluvně přihlouplý obraz, při němž vám bleskne hlavou „zase se nám tu někdo pitvoří“ plus nevhodný chlapácký voice-over dabéra Pavla Rímského, který do změti rozjuchaných obrazů a uřvanosti á la Kameňák pronáší věty jako vystřižené z příručky Jak nepropagovat film, bohužel na projekci přitáhne jen skalní vyznavače české tvorby a nebo toho, kdo právě objevil fenomén pohyblivých obrázků a tápe, na co vyrazit podruhé. A i to je spíše zbožné přání. České filmy pro děti, a stejně tak jejich prezentace v trailerech, ani po šestnácti letech škrábání se za západními standardy nemají k--le a jejich tvůrci si zjevně myslí, že malý divák rovná se hlupáček, kterému i v časech Harryho Pottera stačí ke štěstí statické pohledy na hvězdičku Mádla, provazový žebřík a mumraj v umývárce. Pravda, už i naši mistři režie zjistili, že ruští formalisté si ve 20. letech se střihem nehráli nadarmo, ale marná sláva, bleskové představení postav („osamělý Koudelka“) bez jediného náznaku děje, nečpí nijak extra přitažlivými feromony. Užívajíce režisérčino oblíbené slovo, ptáme se: Jak si asi Krokodýli povedou v konkurenci 27 (!) lednových titulů? A i po opětném zhlédnutí traileru si odpovídáme: I na české poměry to zřejmě bude výbuch zvící explozi tunguzského meteoritu. Pozn.: Pro uložení traileru volte klasické "Uložit jako...". Stahovací manažery soubor pravděpodobně nestáhnou.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace