Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Jack staví dům | The House that Jack Built | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 28.12.2018
CZ premiéra: 04.10.2018
režie: Lars von Trier
hrají: Matt Dillon, Uma Thurman, Riley Keough, Siobhan Fallon Hogan, Bruno Ganz

Jack staví dům: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Lars se chystá už v říjnu poskvrnit česká kina a my můžeme být rádi, že dorazí v ráži, na jakou jsme zvyklí. Jeho novinka stihla už pár festivalových skandálků, baví mě ale hlavně to, že je okamžitě poznat jeho rukopis. Novou trierovinu identifikujete po jednom mrknutí, a to jak co se týče audiovizuálního podání, tak volbou slov a promluv, které příběh násilníka rámuje klasicky trierovským velikášským způsobem mezi Nebe, Peklo, úvahy o násilí a naši společnost. Hranice se budou překračovat velmi kravavým způsobem, rozhodně to ale nevypadá na samoúčelnou šokantnost, ale spíš další radikální případ dánského ohledavače našeho světa. 

Jack staví dům: Announcement teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Berte to čistě jako oznámení. V případě filmaře, jakým je Lars von Trier, ale plně dostačující. Všichni se totiž dozví, že dánský bouřlivák je zpět, že ho po letech podivných mediálních tahanic přijali zpátky v Cannes a taky že nás čeká další ostřejší zářez do jeho filmografie. Bude se v něm vraždit a poteče v něm krev - což, přiznejme si, opravdu lze divákům sdělit i skrze jeden záběr na úchylně se usmívajícího Matta Dillona, jemuž pár kapek krve ulpělo na tváři. Nic víc z ukázky samozřejmě nedostanete, krom velmi stylového loga. Ale ctitelům Triera to bude nepochybně naprosto stačit. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace