Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Jack Ryan: V utajení | Jack Ryan: Shadow Recruit | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 17.01.2014
CZ premiéra: 30.01.2014
režie: Kenneth Branagh
hrají: Chris Pine, Kenneth Branagh, Kevin Costner, Keira Knightley

Jack Ryan: V utajení: International trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Krátké a úderné. Ale fajné. Chris Pine rozhodně nemá problém přesedlat z uniformy Kapitána Kirka do kvádra Jacka Ryana. Nejen díky jeho hrbolaté pleti mu uvěříte drsňáctví, v rámci kterého rozmlátí hlavu chlápka libovolné velikosti o záchodovou mísu. Akce je tu sice zaměnitelná, ale postavy, které ji rozhýbávají vaši pozornost získají okamžitě - jak padoušsky se křenící Kenneth Branagh a dekorativně vřeštící/svlíkající se Keira Knightley, tak Kevin Costner, který snad nestárne, protože i když ze sebe vytrousí nějakou tu hackmanovskou mentorskou hlášku, pořád u toho vypadá jako ten devadesátkový štramák s charismatem za dvacet obyčejných herců dohromady. Takhle nějak by se měl představovat chytrý akční thriller: Takže dík.

Jack Ryan: V utajení: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Mučte si mě, ale takový nářez snad od Branagha nikdo nečekal. Nemám sice iluze o tom, že nám tenhle trailer ukazuje všechny exloze a akční scény, které ve filmu budou. Jenže je skládá do tak řízné, naspeedované a ve všech směrech kulervoucí upoutávky, že tam tu pátou seknout prostě musím. Jistě, Ryanova analytická výjimečnost tu dostává hrubě po tlamě a zápletka se nejeví nikterak originálně. I přesto to ale vypadá na hutný žánrový kousek, do kterého bravurně zapadá celý herecký kvarter. Už aby to tady bylo!

Jack Ryan: V utajení: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Rozhodně navnadilo. Ale jsou tu otazníky. Neveze se Jack Ryan snad až příliš na vlně slavnějších značek? Clancyho nejproslulejší hrdina totiž vypadá jako James T. Kirk, má proti sobě bondovského padoucha, a když jde o akce, evidentně se inspiruje u Bournera, Hunta i Bonda, aniž by přišel s něčím vlastním. Samozřejmě, zatím takhle vyvádí jen v traileru. Jenže jde proti tomu něco razantního namítat, když se padlý literární hrdina vrací v jinak přesvědčivé, řemeslné, oldschollově vyladěné upoutávce, která možná není svojská, ale rozhodně má grády velmi slibného akčňáku s mozkem, postaveném na silných postavách, smysluplném ději a solidní akci? Ne, pak nejde kárat.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace