Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Já, padouch 4 | Despicable Me 4 | 2024
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 03.07.2024
CZ premiéra: 03.07.2024
režie: Chris Renaud, Patrick Delage
hrají: Steve Carrell, Sofia Vergara, Will Ferrell, Kristen Wiig

Já, padouch 4: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
krauset

Pracuji s teorií, že to není tak, že by Mimoňové posluhovali vždy tomu největšímu padouchovi. Je to spíše tak, že jejich přítomnost ve vaší blízkosti vás dožene do stavu, v němž chcete zničit svět a zotročit vše živé. Trailer na čtvrtý díl Já, padouch obsahuje povážlivě málo ústředního padoucha Grua s hlasem Steva Carella, zato je plná mimoních tracking shotů, minových „vtípků“, mimoních přešlapů a mimoní grotesky. Některé nedobrovolné mimoní dobrovolníky čeká upgrade v podobě séra, které je promění v Megamimoně se superschopnostmi ve scéně, která jako kdyby vypadla z filmu Kapitán Mimoň. Možná mě jako bezdětného čekají v této zemi vyšší daně, ale pokud tento stav zároveň znamená, že nebudu muset vidět nové Mimoně v kině, stojí za to. 

Já, padouch 4: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Znáte tu situaci, kdy dostanete v práci nějaký úkol s konkrétním deadlinem a vy ho tak dlouho odkládáte, až se jednoho dne probudíte a zjistíte, že ho máte za pár hodin odevzdat? A že nemáte vůbec, ale fakt vůbec nic? Počítám, že přesně takhle vznikala tahle upoutávka na čtyřku Já, padouch. Jo, jsou v ní Mimoni, bez nich by propagace téhle série nefungovala, ale jinak tam je sakra co? Prázdno. Jistě, máme tu něco jako že vtípek o tom, že umělá inteligence změní svět, ale musí se s ní umět zacházet a protože s ní pracují Mimoni, tak jsou výsledky divné. Jenže pointa jaksi prolétla někde kolem tohohle teaseru a není tam nic. Jen malí žlutí pidižvíci dělají divnou věc a pak křičí. Kdyby tam nebyla umělá inteligence, ale dejme tomu řízení dopravy, rozvoz jídla, záběry na Capitol a politiky… prostě cokoliv, fungovalo by to stejně. A zase by to nebylo vtipné, protože Mimoni dělají už od prvního filmu jedno a to samé. A prostě nestačí nastavit „normální situaci“ a pak ji jakože zesměšnit tím, že je u toho tahle žlutá pakáž. Chápu, že film bude hit a že při propagaci se nikdo nemusí snažit a stačí tam prostě nacpat ten žlutý mor. A děti si to kino zase vydupou.  

Já, padouch 4: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Jokolo

Když něco funguje, proč to měnit. Mimoni se tak znovu vrátí a postaví film na tom, že piští a prdí. Ratolesti budou jásat, rodiče posléze mohou odevzdaně nakoupit další penály či aktovky s touto tematikou a všichni jsou spokojeni. Tentokrát se navíc Gruova rodinka rozrostla o další potomky, kteří budou muset být ochráněni před novými padouchy s hlasy Willa Ferrella a Sofie Vergary. Ukázka pak jede dost na jistotu bez špetky gradace, je plná pitvoření, ale chybí jí jakýkoliv pamětihodný moment či vtip, který by rodiče ubezpečil, že to v tom kině s dětmi vydrží. Sweet Child O' Mine je banger, podobně jako tomu bylo u traileru na čtvrtého Thora, navíc se dá předpokládat, že tady bude i cílovka podobná. Jen prima muzika ale na dobrý trailer bohužel nestačí. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace