Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Já, padouch 2 | Despicable Me 2 | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 03.07.2013
CZ premiéra: 04.07.2013
režie: Pierre Coffin, Chris Renaud
hrají: Steve Carell, Jason Segel, Al Pacino, Miranda Cosgrove, Dana Gaier

Já, padouch 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Značně teaserovitá upoutávka na animovaný sequel je postavená vlastně jen na jedné scéně. Ale ta je právě taková, jaká být má. Rozverná, malebně rozanimovaná, se srozumitelným nástřelem děje (padouch bude tentokrát hrdina) a s pár slušnými gagy. A samozřejmě je video útulně zabydlené postavičkami, které si diváci zamilovali. Mimoňové vládnou a jejich skopičiny jsou dost ztřeštěné na to, aby dokázaly dospěle bavit i při své neuvěřitelné infantilnosti. Jasně, kampaň nejede na plné trailerové obrátky, ale už teď adekvátně zabírá. Peníze se posypou... to je nezpochybnitelné.

Pod možností Stáhnout odkaz na HD stream od Applu.

Já, padouch 2: Teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Upoutávka jako halloweenská hororová variace je celkem milý nápad. Ani proti mimoňům, užvatlaným žlutým pucflekům, kteří jsou u dětí možná už oblíbenější než žaludochtivý Scrat, nic nemám. Samotná ukázka je ale co do nápadů a jejich realizace dost odfláklá. Návaznost uspávání dětí a golfové etudy na strašení ve stylu Halloweenu je dost pochybná, a když do vratkého sledu tří gagů vstoupí ještě kuželsvětla a starý známý padouch, přestane teaser definitivně fungovat jako ucelená a zábavná miniatura. Staré škleby v novém videu, nic víc.

Já, padouch 2: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Já, padouch byl film, který sice údajně oslnil většinu světa, ale já osobně patřím nejspíš do té menšiny a ačkoliv se mu jistá roztomilost a efektní stylizace nedá upřít, myslím, že svět by se bez sequelu klidně obešel. Tvůrci jsou však jiného názoru a nejspíš jsou přesvědčeni, že musí fanoušky začít lákat už teď, ačkoliv má jejich film premiéru až v červenci příštího roku. Ale co, jsou to jejich prachy. Každopádně první upoutávka samozřejmě nic konkrétního neukazuje a sází se tu na to, na co minule, tedy na sympatické miniony, kteří tentokrát zpívají a pískají slavnou melodii a nakonec jeden z nich dostane přes držku. Hotovo. Doba ledová má Scrata, Já, padouch zase tyhle potvory. Ty nám teď oznámily, že film se kutí a že bude ve 3D. A to je všechno. Můžeme jít dál.

Pod odkazem Stáhnout link na HD stream od Applu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace