Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Irčan | The Irishman | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 01.11.2019
CZ premiéra: 27.11.2019
režie: Martin Scorsese
hrají: Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci, Anna Paquin, Harvey Keitel

Irčan: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Potřebujeme vlastně další trailery? Irčan už se nám představil ve dvou upoutávkách a obě splnily svůj účel na jedničku. Ta nejnovější má pak zřejmě ukázat, že budou triky o něco lepší, než si myslíme, to ale vlastně není potřeba. Každý už podle mě dávno ví, jestli chce Scorseseho nový magnum opus vidět nebo ne. Finální trailer je tedy maličko kontraproduktivní, jelikož odkrývá zbytečně moc, na druhou stranu se ale pochopitelně jedná o skvělou podívanou, která nejednou zahřeje u srdíčka. Snad se všechny ty sliby opravdu vyplní a hype zase jednou bude real. Velké setkání De Niro, Pacina, Pesciho a Keitela by totiž mělo být dalším krokem k legitimizaci Netflixu, který je na tom po Králi (a před Marriage Story a 6 underground) lépe než kdykoliv předtím.

Irčan: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Ty triky mě pořád trápí, ale když se od nich na chvíli odpoutám, tak je to krása. Scorsese si pro nás chystá tři a půl hodiny dlouhou gangsterku, v níž se sejdou Robert De Niro, Al Pacino a Joe Pesci. V novém traileru mě ale paradoxně nejvíc potěšil Harvey Keitel, jehož "cameo" tu člověku připomene, jak velkou sešlostí tenhle film vlastně je. Ať už tedy omlazovací technologie selže nebo ne, po herecké, scenáristické (Steven Zaillian) a režijní stránce půjde o jasný filmový svátek. A i když mám čím dál tím větší pocit, že se The Irishman bude srovnávat s Tenkrát v Americe (a prohraje), už se nemůžu dočkat, až nám Scorsese konečně ukáže hotový film.

 

Irčan: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

No co vám budu nalhávat, čekal jsem malinko víc. Jednak od toho omlazování - Scorsese sice je technický génius a naprostý klasik posouvající formu neustále kupředu, míru u digitálních efektů ale občas nezná a výsledek pod jeho dohledem není vždy úplně dokonalý (Letec, Hugo). A v tomto případě nejspíš taky nebude, protože navzdory desítkám milionů navíc proinvestovaných dolarů a velké snaze omladit De Nira a spol. dokonale, vyznívá nejen ten poslední pohled do tváře nepříjemně koženě. A ne úplně životně. Jinak jde samozřejmě o velmi rozmáchlý materiál, z něhož sálá velikášský rukopis absolutní legendy žánru -i když ale ty momenty s chlápky s kolty, kabáty a klobouky vyznívají velmi slibně a extrémní zpomalovačky na Scorseseho poměry zas docela originálně, teaser vás asi brutálně neuhrane. Což je měsíc a půl před světovou premiérou malinko zarážející. 

Irčan: Announcement teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Už se nám to blíží, ejchuchu. Zatímco Steven Spielberg brojí proti Netflixu na Oscarech, jeho bratr ve zbrani Martin Scorsese se chystá definitivně stvrdit jeho rozmach dychtivě očekávanou gangsterkou, která si na podzim podmaní kina i streamovací služby. Oldschoolově pojatý teaser má ryze oznamovací funkci a jména čtyř hereckých legend z gangsterek, tří od Scorseseho a jedné z Kmotra, vymaluje pomocí nábojnice a jednoduché grafiky, za poklidné podpory pár dialogových útržků. K navnazení to bohatě stačí, už bychom ale fakt chtěli vidět první záběry - a radši i včetně toho omlazeného De Nira, jenž mě ve fantazii pořád hodně straší. 

 

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace