Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Indián | 2022
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 22.09.2022
režie: Tomáš Svoboda, Vladimír Kriško
hrají: Karel Roden, Daniel Olbrychski, Jaroslav Plesl, Jakub Prachař, Vilma Cibulková.

Indián: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Vážně bych byl rád, kdyby čeští filmaři a tvůrci trailerů už skončili s těmi legráckami, kdy sestříhají dialogy hrdinů tak, aby jakože legračně komentovali obsah samotné upoutávky. Nevím, jestli to podesáté připadá někomu vtipné a chytré, nebo jestli mají pocit, že diváci jsou tak tupí, že jim nedojde, že je to – v tomhle případě – „osobitý a má to energii“. Začíná to být vážně otravné. Ale u traileru na Indiána je to vlastně jen podružný problém. Tomáš Svoboda natočil komedii, která by asi chtěla být originální, trošku jiná a možná i malinko divná. Bohužel to, co se v upoutávce děje, není natolik bizarní, abych zatoužil po tom vidět to v celovečerní podobě a zároveň se obávám, že je to dost divné na to, aby to oslovilo diváky, co chodí na Ženy v běhu. Vlastně je tu jen Karel Roden v poloze, která mu podle mě moc nesedí, pár podivných indiánských výjevů a nepříliš vtipných vtipů. Fakt si nedovedu představit, že si někdo v pátek večer řekne, že by rád s něčím takhle divným a přitom nezajímavým chtěl strávit dvě hodiny a vyrazil do kina.  

Indián: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

...a souboj o nejhorší digitální trik roku vyhrává Indián. Ta morfovačka v zrcadle je opravdu hardcore a bohužel ukazuje, jak moc tahle látka působí staře, navzdory účasti velmi hvězdných jmen. Sešlo se tu spousta slavných pánů, většinou padesát plus, tak jak bývá u českých komedií zvykem, jim ale stafáž dělají zejména o několik generací mladší a výrazně pohlednější ženštiny - když se na tenhle prvek kombinace boomerů i starých bardů a mladých krásek v jednotlivých scénách zaměříte, můžete se u teaseru celkem pobavit. Jinak to ale na juchání moc není. Humor se naštěstí zmůže na víc než košilaté fórky klasické domácí provenience, pořád to ale vyznívá jako hodně oldschool komedie spíše televizního střihu, na níž ukázka jen těžko naláká do kina. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace