Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hunger Games: Síla vzdoru 1. část | The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 | 2014
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 21.11.2014
CZ premiéra: 20.11.2014
režie: Francis Lawrence
hrají: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Donald Sutherland, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část : Finální trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Jako pořád dobrý, ne že ne. Ale že bychom tenhle trailer potřebovali, to se říct nedá. Už z těch minulých bylo totiž celkem jasné, že i tentokrát se malinko přitvrdí, že se bude umírat, hrát na osudovost a že by to celé mělo opět obstát i jako zážitek pro filmové diváky a ne jenom adaptace populární předlohy pro natěšené čtenářky. Minulé upoutávky ovšem byly zkrátka efektnější. Mrazení fungovalo lépe, díky větší délce jsme si mohli vychutnat docela zajímavě vypadající akci pořádně a nejen nahrubo a Philip Seymour Hoffman … OK, ten funguje pořád, protože by byl boží, i kdyby hrál v Babovřeskách. Zkrátka ale víme, že tvůrci jsou schopni v trailerové kampani převést víc, sami nám to ukázali, takže tentokrát už neoslní. Jako potvrzení toho, že materiál je zajímavý a že by Síla vzdoru mohla být fajn, to ovšem funguje bezproblémově.  

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část : District 12 promo


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Minutový trailer je spíš monotematickým promo klipem. Katniss v něm prochází zdevastovaným Districtem 12, mezi troskami a vybydlenými baráky, z nichž můžeme odečíst, že Francis Lawrence bude smět potvrdit svoje blockbusterové cítění způsobem, jaký mu je nejbližší - to znamená naservírovat nám sci-fi výjevy ve slušném měřítku a k tomu přihodit atmosférickou postapokalyptickou procházku, jakou jsme mohli nahmatat třeba v Já, legenda. Obojí dostaneme snad ve vydatných dávkách, baví to totiž víc než emo vrtochy Katniss.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část : Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Přiznávám, že se mi první Hunger Games líbily, dvojku ale moc nemusím. Odklon od "90% lidi v aréně umře" k "umřou jen no name postavy, ostatní potřebujeme do sequelů" jsem totiž neskousnul doteď. Nějaký vývoj ale holt přijít musel, a teď tu máme trailer trojky, ve kterém to všechno hezky vybuchuje a za burácivé hudby se vrhají osudové pohledy. Funguje to? Na trailerové ploše rozhodně a vůbec mám pocit, že se za sebe největší hit podzimu nemusí ani trochu stydět. Příběhově ale rozhodně vlákán nejsem a taky nemám iluze o tom, že se bude první půlka "hladového finále" jen velkým tichem před bouří. Trochu jako dvojka, takže... maratónek na podzim 2015?

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část : Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jako mě ty Hunger Games naprosto míjí. O to víc musím ocenit takhle slušnou trailerovou práci, kdy si i s málem záběrů propagátoři vystačí na velmi pěkný teaser. Stačí dráždit přes siluetu Katniss a její pomalý příchod na scénu. K tomu vytáhnout ze záhrobí Philipa Seymoura Hoffmana, jenž bude oproti předloze zjevně odstraněn mnohem dřív, páč nám v reálu jaksi odešel do věčných lovišť, no a pak už se věří pouze v řemeslně jistý mix stmívaček, heroické hudby a symbolů, jež jsou se sérií nenávratně spjaty. O filmu nemůžeme soudit nic - i když se dá předpokládat, že se ponese v intencích lepší dvojky, když režisér zůstává - teaser je ovšem velmi příjemný.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace