Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hugo a jeho velký objev | Hugo | 2011
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.11.2011
CZ premiéra: 02.02.2012
režie: Martin Scorsese
hrají: Asa Butterfield, Ben Kingsley, Sacha Baron Cohen, Chloe Moretz

Hugo a jeho velký objev: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jejdanánku. To je tak sterilní, že by to mohli používat v nemocnicích místo dezinfekce. Slavný Marty Scorsese se pustil do látky, která je už v druhém traileru utahaná, nudná a bohužel dost bez života (pokud tedy vitalitu neodečítáte z vánočních světýlek). Na poměry mistra prostě hodně ospalá práce. Sváteční záře a mrtvolné kulisy film táhnou daleko od sfér, kde by se mohli diváci nadšeně třepat nedočkavostí na novou 3D show, na druhou stranu americký divák k vánočním rodinným selankám vždycky inklinoval a zámořští recenzenti Scorsesemu fandí i v jeho slabších chvílích, takže na přijímání sázek o velkém propadáku konce podzimu je brzy. Třeba se vážně stane zázrak a tahle umouněná pohádka o malém chlapci zabere. Osobně tomu ale odmítám uvěřit, protože nejen Tintin ho válcuje ve všech myslitelných směrech.

Pod odkazem Stáhnout link na streamované HD od Applu.

Hugo a jeho velký objev: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Za normálních okolností bych trailer asi lehce pochválil, poplácal Chrise Weitze nebo Chrise Columbuse po zádech, že od minule nezvlčeli… a pak zapomněl. Protože další 3D omalovánka o osamělých dětech, jež má za úkol donutit rodiče zaplatit dražší verzi rodinného vstupného, tak nějak není úplně zapotřebí. Jenže tohle nejsou normální okolnosti. Jde o nový film Martina Scorseseho. A Scorsese je, kurva, bůh! Tedy aspoň když rozpráví o kinematografii z pozice filmového vědce, když snímky analyzuje z pozice cinefila nebo když se může pochlubit znovuuvedením svého postaršího mistrovského díla. V současnosti je to slabší. Můžeme se teď přít o to, nakolik jsou jeho nové kousky pouhým vývarem a jak moc tenhle vývar chutná (Prokletý ostrov šmakoval rozhodně víc než Letec nebo Skrytá identita, i když na zlatý fond to tentokrát nebylo), ale veškerá polemika nic nezmění na tom, že kombinace „třetí rozměr, Scorsese a výpravná fantasy“ budila velká očekávání. Teď je tak trochu po nich, protože vidíme akorát pobíhající děti nebo děti na skluzavce, nahastrošeného Borata, co legračně padá, a Bena Kingsleyho se svou další bizarní image. A k tomu tak mocně sterilizovaný vizuál, že ten vánoční cukrkandl o klíči ve tvaru srdce nudí v tom nejprázdnějším disneyovském slova smyslu. Achjo. Řeknu to asi takhle: Před týdnem mě v kině v Karlových Varech znovu oslnil trýznivý Taxikář. Celkem bych tipoval, že kdybyste tehdy jeho nekompromisnímu režisérovi pustili tenhle vykastrovaný trailer, buď by otráveně odvrátil oči - anebo by si rovnou lehce ublinkl.

Pod možností Stáhnout je link na HD stream od Applu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace