Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hostel 2 | Hostel: Part 2 | 2007
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 08.06.2007
CZ premiéra: 12.07.2007
režie: Eli Roth
hrají: Jay Hernandez, Bijou Phillips, Vera Jordanova, Heather Matarazzo

Hostel 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Není to tím, že bychom neměli rádi Eliho Rotha. Vždyť tenhle chlapík dokáže být na tiskovkách zábavným společníkem (Cival by vám mohl vyprávět, jak jsme hltali jeho antré „Quentin Tarantino nadšeně hodnotí moji práci“) a i když mu v žilách koluje trochu více nadšení než je potřeba, není proč se na něj jako na člověka zlobit. Jako na režiséra, potažmo toho, kdo schvaluje ukázky na Hostel (minule se při jejím úvodu obřadně koupal v krvi, ach to byla nádhera), to potřeba je. Nevím, jestli Roth vyfasoval pásku přes oči nebo se prostě a jednoduše zbláznil, ale pár záběrů na několik chlapíků a dvě tři průměrné holčiny v plavkách těžko dostanou fanouška do hororového varu (pokud předtím viděl alespoň jeden film) a už vůbec ne do varu, který by ho měl přimět se na druhý Hostel s chutí podívat. Zdá se mi, že Roth už zachází příliš daleko ve snaze být „levně divný“ – tak daleko, že se mu ztrácí sdělení i efekt, který z toho zprvu plynul. Stal se obětí svých vlastních postupů, které ve výsledku ilustrují jen to, jak bezradný je ve snaze vymyslet cokoliv originálního, co by utáhlo propagaci jeho bídné produkce. Pokud byl tak bezradný i při natáčení filmu (a já bych si na to s chutí vsadil), máme se určitě na co „těšit“. Teď mi klidně nadávejte, mlaťte si mě a mučte chlebovou polívkou, ale není tu NIC co by ospravedlnilo alespoň druhou hvězdičku.

Hostel 2: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nebyl by to velkohubý Eli Roth, aby si z videa o délce 45 sekund neukradl pro svou maličkost hned celou třetinu. S pohledem bohatého záletníka, který si čas od času odveze z východní Evropy nějakou tu dobře tvarovanou dívku (třebas Barbaru Nedeljákovou, že ano) se válí ve zkrvavené vaně, řve „Akce“ a snaží se dál upevňovat image hororového freaka, u něhož se zápal pro žánr rovná filmařskému umu. Nerovná, Eli, nerovná... Z druhého Hostelu každopádně čouhá pořádný kasaštyk, který nepotáhne jen víra věrných, ale i zvědavost všech ostatních. Teaser je pohříchu nenavnazuje ani z deseti procent. Německý voiceover je možná stylový, na ploše dvaceti sekund s jedním středně rozvitým souvětím si jej však těžko můžeme zamilovat. V Lionsgate Films pojali krátké „dráždiče“ provázející Saw 3 zjevně jako normu, což nás může pouze a jen mrzet. Hostel postupuje ještě o nějaký ten metr dál, když neukáže prakticky nic víc než jen jednu drátěnou mříž ověšenou spoustu zajímavých nástrojů. Ano, na stole bude ležet vnadná Američanka a jakýsi náruživý Germán jí bude kuchat kružítkem. A za to mám jako platit? K tomu mi musíš, milý Eli, nabídnout mnohem výživnější klipózu! Zatím tu máš maximálně jednu hvězdu s plusem...

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace