Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hooligans | Green Street Hooligans | 2005
csfd  imdb
US premiéra: 09.09.2005
CZ premiéra: 26.01.2006
režie: Lexi Alexander
hrají: Elijah Wood, Claire Forlani, Charlie Hunnam

Hooligans: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Od mlátícího teaseru uplynulo v Temži hodně vody, a za tu dobu se Woodova škola drsňáctví jednak přejmenovala na Green Street Hooligans, zadruhé se pak vyzbrojila na cestu po amerických kinech. Recenzenti anglické rowdies oslavují, na festivalu v Malibu je zahrnují trofejemi a my si na něj můžeme konečně posvítit i pořádným trailerem. Řádnou americkou ukázku máte v klipech, do profilu jsme ovšem vybrali drsnější a vizuálně výrazně temnější international trailer, jenž dává teaseru přes tlamu o dobrou hvězdičku. Sladký student Frodo nejdřív zapomíná na léta na Harvardu, letadlo vymění za autobus a metro a pak už prchá do poslintaných uliček bušit do soupeřových ciferníků. Nejzřejmější zbraní těchhle chuligánů je zkrvácená syrovost, která má mnohem blíž k anglickým depresím typu Jmenuji se Joe než české „pseudosondě“ Non plus ultras, což podporuje i dunící a ztišující se struny basovky a elektrických kytar. Cosi mi říká, že GSH by mohli zaujmout nejen jako film, v němž se vrací půvaby Claire Forlani, ale i jako půda pro jiného Elijah Wooda, jehož do bitek žene vytříbený rockový soundtrack.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Hooligans: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Možná se divíte, co v podobném filmu dělá Elijah Wood, ale pokud chcete vrhnout do podobně drsného prostředí někoho nezkaženého, stěží najděte většího andílka. A ve filmu Lexi Alexander umějí hooligans rozpoutat pravé peklo, jak vám ostatně ukáže tahle ukázka. Některé recenze oprávněně naznačují, že film nemá ani tak blízko k fotbalu, jako spíš ke Klubu rváčů. A že ho točila žena? Nenechte se vysmát, Lexi Alexander je holka od rány a platí to doslova, má doma titul světové šampionky v kickboxu. Ostatně podívejte se na minutový teaser, ve kterém bitka mezi dvěma gangy hooligans vypadá tak opravdově, až podvědomě začnete v křesle uhýbat ranám. O fotbal tu zjevně půjde až v poslední řadě.

© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace