Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hodinářův učeň | 2019
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 15.08.2019
režie: Jitka Rudolfová
hrají: Jana Plodková, Jaroslav Plesl, Václav Neužil ml., Viktor Preiss, Dana Droppová

Hodinářův učeň: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

No sláva! První upoutávka Hodinářova učně mi přišla spíš odrazující, ta druhá je ale o úroveň jinde. Nástřel děje dává smysl, jeden pohádkový nápad střídá druhý a celé to vypadá jako pohodová rodinná zábava, která působí mnohem lépe než většina domácí konkurence. Jsem rád, že došlo i na pár "epičtějších" záběrů a že si Jana Plodková svoji roli tak moc užívá. Všechna ta dobrá nálada by se totiž mohla přeměnit v originální hit, u něhož se nebude houfně trpět. Snad tenhle dojem za pár měsíců posvětí recenze. Do té doby bych prosil pár klipů s Pleslem a Neužilem, kteří se očividně strašně vyblbli, a klidně i potvrzení, že se Jitka Rudolfová tak úplně nevzdává svého rukopisu. Pár nenápadných odkazů na Single Lady, jež poberou jen dospělí diváci, by tu vůbec nebylo na škodu!

Hodinářův učeň: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Odjakživa mě iritují teasery, ze kterých moc nejde pochopit, o co v daném filmu půjde - a Češi jsou na ně tak trochu experti. První upoutávka by přeci měla jednoduše vysvětli nástřel příběhu a ideálně přidat nějaký ten důvod, proč by měl člověka zajímat. Domácí kinematografie ale často servíruje jen guláš nesouvislých výjevů, v nichž se občas mihne známá tvář, a právě tenhle prohřešek spáchal i Hodinářův učeň. Upřímně jsem po té minutě a půl moc netušil, o čem nová pohádka Jitky Rudolfové bude a kdo jsou vlastně hlavní postavy. Tipnul jsem to samozřejmě zhruba správně, i tak mě ale mrzí, že se těch 90 vteřin nevyužilo mnohem šikovněji a že jsem doslova zjistil, jen to, že je čas (mrk mrk...) na další pohádku.

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace