Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hněv Titánů | Wrath of the Titans | 2012
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 30.03.2012
CZ premiéra: 29.03.2012
režie: Jonathan Liebesman
hrají: [[Sam Worthington]], Liam Neeson, Ralph Fiennes, Rosamund Pike, Bill Nighy

Hněv Titánů: TV Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

M-O-N-U-M-E-N-T-Á-L-N-Í. Už předchozí upoutávky byly velké. Ale tahle je z nich jednoznačně největší. Jestli nám Warneři zase nezprznili 3D (leccos vám napoví už odpolední recenze) a v prostoru před velkým plátnem se budou zhmotňovat takhle titánské potvory, budiž k nám bůh popcornu milostiv. Mohutné výjevy nás i poněkolikáté baví, barvičky jsou v nich opojné, zvuk třaskavý, triky precizní a příslib adrenalinové monstrshow dost věrohodný. Nadšení ale propadat nemůžeme, protože už jsme se jednou spálili… a víme, jak to v Hollywoodu chodí. Napálí vás jednou, a pak to zkusí podruhé, jen ještě drzejšími a důraznějšími metodami, mezi které patří i obšlehávání snad rovnou celých scén i (s konkrétním záběrováním) z mnohokrát připomínané hry God of War. V kině si dvojku Titánů asi nenechá ujít nikdo z nás. Ale možná nás to bude bolet tak moc, že hned po premiéře budeme ty kolosální scény z traileru proklínat.

Hněv Titánů: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Fucking epic! Trailery na druhé Titány jsou jednoduše právě tak nářezové, jak měly být. Spousta potvor. Perfektní triky. Nasupený hrdina. A atrakcí tolik, že by to vystačilo na tři filmy. Pokud má blockbusterový konstruktér nějak přebít rozčarování z prvního dílu, je to právě tahle přímočará kampaň, která nabízí řešení. Pořád se něco hýbe, a i když do vynálezu napalmu zbývá mnoho stovek let, vybuchuje tu kdeco... a ještě se to všechno tváří osudově až běda. Hlavně je ale v druhých Titánech dost adrenalinu, testosteronu i popcornového koření na to, aby divák chtěl zkusit i dvojku na plátně. Což je po zklamání z jedničky samo o sobě jasná výhra. Perfektně zdigitalizovaná a úderně rytmizovaná výhra.

Pod odkazem Stáhnout link na HD stream od Applu.

Hněv Titánů: 2 TV Spoty


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Krucinál, to je náhul! Rok 2012 je nabitý spoustou blockbusterů, které by měly nabídnout něco víc, než jen tupou akci. Čekají nás nahláškovaní Avengers, atmosférický Prometheus, dramatický třetí Batman... A ačkoliv se všechny tyhle filmy zatím prezentují skvěle, Hněvu Titánů se mezi nimi přesto daří trčet. Čert vem Leterrierovu průměrnou (pro mnohé až podprůměrnou) jedničku. Otěže převzal Jonathan Liebesman, který ve Světové invazi jasně ukázal, co mu jde nejlíp: Epická, digitálními stvůrami prošpikovaná akce, v níž se to i přes nižší rating řeže hlava nehlava. A přesně takoví by měli mít druzí Titáni. Nakousl to teaser, a nyní to potvrzují TV Spoty, které obratně prodávají klasickou sequeliditu. Bude to dražší, nařvanější, a kdo bude čekat chytřejší příběh než u jedničky, krutě pohoří. Zkrátka musíme doufat, že budou jednotlivé akční scény dostatečně bombastické, že je něco magicky udrží pohromadě, a že Worthington splní svoje sliby a dá do toho víc než minule. Já osobně zatím nevidím žádný důvod vynechat kino.

Pod PŘEHRÁT najdete první spot, druhý je v Youtube okně.

Hněv Titánů: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Wow! Takhle se drtí neblahé vzpomínky. Nepoddajný režisér Louis Leterrier byl vyštván a jeho místo zabral Jonathan Liebesman, specialista na filmy, které toho hodně a hlasitě naslibují, ale pak se změní v nevýrazný pšouk. Ano, i tohle může být další případ, protože Perseus se ani tentokrát netváří jako kdovíjaký chytrolín a zápletku napsal nejspíš nějaký zmatený puberťák. Jenže prezentovaný materiál se rovná říznému popcornovému náhulu, do kterého muselo studio utopit snad třikrát víc peněz, než kolik padlo na Souboj Titánů. Tvůrci zjevně naplno využívají skutečnost, že mají najednou volné pole působnosti a vymýšlí si do filmu spoustu potvor, které jednak efektně zuří a zároveň si nechávají jaksepatří adrenalinově rozbíjet držku kudrnáčem Perseem. Brutální videoherní feeling nám podsouvá, že se bude nepřiznaně adaptovat God of War a že tu bude strašlivé množství celkem vypečených trikových atrakcí… a tolik blockbusterového vyplachování, že vám z toho rupne cévka.

Pod možností Stáhnout odkaz na streamované HD od Applu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace