Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hitchcock | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 14.12.2012
CZ premiéra: 07.02.2013
režie: Sacha Gervasi
hrají: Anthony Hopkins, Jessica Biel, Scarlett Johansson, Helen Mirren, Danny Huston

Hitchcock: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Rozhodně to není jen o přetvoření těla a změně dikce. Anthonyho Hopkinse byste sice nepoznali a po chvíli nejspíš i přestanete vnímat práci maskérů, potažmo celou tuhle divokou metamorfózu, protože před vámi bude jednoduše stát věrohodná postava (aneb říkal někdo Oscar?). Portrét slavného filmaře ve vrcholném kreativním rozpuku je ale hlavně podán s takovým přehledem, že člověk musí víc hltat jednotlivé scény, užívat si stylovou čistotu a vypulírovanou retro patinu. A samozřejmě oceňovat veškerá ta pomrknutí na diváky, kteří mají Hitchovy klasiky nakoukané a každá důvěrně známá paruka a každý detail na závěs nad vanou jim musí zvýšit tlak v krevním oběhu. Výborný trailer.

Hitchcock: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Hitchcock jde po Oscarech! Za života byl sice v tomhle ohledu notorický smolař (získal až toho za celoživotní dílo), už teď je ale jasné, že v podání Anthony Hopkinse dostane další šanci. Thorem nakopnutý velikán se totiž do režiséra převtěluje tak dokonale, že málem nepoznáte, kde jeden končí a druhý začíná. A pak už pochopitelně stačí jen obtočit kolem něj slušný film, nad kterým by Akademie neohrnula nos. Z prvního traileru to každopádně vypadá na solidní retro trefu z ranku Mého týdne s Marilyn, které se náramně daří přepínat mezi žánry. Je tu dostatek dramatu i humoru a zastaví se i pád děsivějších momentů, bez kterých si Hitche takřka nelze představit. Připočtěte si taktéž úspěšně transformované duo Scarlett Johansson a Helen Mirren, a máte před sebou nadějný film s hodně podařeným trailerem. Hlavně ta druhá půlka zvyšuje tep, jak se na mistra hrůzy sluší a patří.

Pod možností Stáhnout odkaz na HD stream od Applu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace