Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Harry Potter a Vězeň z Azkabanu | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban | 2004
csfd  imdb
US premiéra: 04.06.2004
CZ premiéra: 10.06.2004
režie: Alfonso Cuaron
hrají: Daniel Radcliffe, Rupert Gint, Emma Watson, Michael Gambon, Alan Rickman

Harry Potter a Vězeň z Azkabanu: Trailer 3

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Poslední Harryho trailer, který momentálně koluje i našimi kiny a je zodpovědný za nahánění českých diváků, vám přinášíme jako takovou tečku za Harryho poutí k publiku. Sotva půldruhé minuty dlouhá ukázka je nabitá magickou atmosférou a je hodně podobná první teaseru (i když v ní nezní "something wicked this way comes", je škoda, že se ta písnička v dalších ukázkách už vůbec neobjevovala). Warneři si ale možná uvědomují, že předchozími "strašidelnými" ukázkami řadu lidí (řekněme si to na rovinu, prostě řadu dětí) vyděsili a tak se v tomhle traileru budete bát tak maximálně neznáma, které ze záběrů přímo sálá. Stačilo přidat neutrální hudbu, omezit záběry vyděšených hrdinů a Mozkomorů na minimum a hle, trojka je podobná svým dvěma předchozím bratříčkům. Kdo četl knihu však ví, že nahrazení Columbuse Cuaronem byl dobrý tah, protože... počkat, vy nevíte proč? Tak hajdy ve čtvrtek do kina! (extra kvalita)

Harry Potter a Vězeň z Azkabanu: Trailer 2

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Dobré věci občas přicházejí v nevzhledných obalech a to je i případ nejnovějšího traileru k Harrymu Potterovi. Pořád jsme čekali až bude k dispozici v lepší kvalitě a ono nic, hlas fanoušků byl ale silnější a tak jsem se osobně trailer ujal, abych zjistil, že i přes podprůměrnou kvalitu obrazu, skrývá řadu nových záběrů a je prostě fajn. Stejně jako ty předchozí. Čeká vás řada nových záběrů, ještě temnější atmosféra a samozřejmě všechny indicie ze starších ukázek, které neodvratně směřují k odhalení skutečnosti, že Harry Potter and the Prisoner of Azkaban. Tohle je prostě ten z trailerů, který se nekryje vypálením všech trumfů na stůl. Někdy prostě víte, že to vyjde a troufám si říct, že tohle je jeden z těch případů. Nasypu si na hlavu popcorn a sním velkou porci instantních nudlí, jestli to Cuarón zvoře. Už za dva týdny uvidíme, kdo je tady blázen. ;) (pro labužníky ještě nejlepší dostupná kvalita)

Harry Potter a Vězeň z Azkabanu: Trailer

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Huuuh! Takhle mrazivou ukázku jsme tu už dlouho neměli… Pokud se některé slabší dětské povahy bály u finále dvojky, tohle pro ně bude opravdové peklo. I pouhý vstup profesora do učebny za hlasitého zatahování okenic natočil Cuaron temnější než na co jsme byli doposud u Pottera zvyklí a to už nehovořím o tajemné kreaturce, která má naostřené drápy proklatě nízko pasu a ranní dech, co by rozřízl trezor. Vedle tohoto uchýlení „do temnot“ si na novém Potterovi nemůžete nevšimnout ještě jedné veledůležité věci. Všem hercům dozrávají hormony a jejich herecký rejstřík se rok od roku rozrůstá. Už zde jsem zažil, to co ani v jednom z předchozích dílů, přestože mi přišly poměrně zábavné – náznak hlubších emocí či větší náklonnosti k hrdinům. Celé se to nabírá velice slušné obrátky a moje očekávání velice stoupají. Cuaron to zdá se chytl za správný konec a z třetí knihy J.K. Rowlingové vyždímal pomocí svého nadání pracovat s herci naprosté maximum. A to jsem ještě nezmínil zběsilou jízdu špatně osvětlenými ulicemi v dravém tripledeckeru, která sice trochu moc zavání počítačovými triky, ale adrenalinový potenciál nese obrovský. Jsem v pokušení dát plné hodnocení, ale nechám si radši ještě rezervu pro případ, že by do premiéry naše přehrávače přišel navštívit sestřih ještě o kousínek propracovanější. Neváhejte a stahujte, zklamáni určitě nebudete...

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Harry Potter a Vězeň z Azkabanu: Teaser

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Prvních dvou filmových Potterů jsme se dočkali na podzim, tentokrát však Harry přispěchá do kin až v létě, takže se musíme spokojit jen s ukázkou. Novinek je sakra hodně - Daniel Radcliffe konečně přestal mutovat a i vzhledově vypadá mnohem dospěleji, Michael Gambon je na první pohled velice dobrým náhradníkem a zdá se, že konečně dospěly i triky (z těch toho však příliš neuvidíte). Největším překvapením je však razantní odklon od pohádkové fazóny - Cuaron to vzal hodně od podlahy a třetí Potter na mě z ukázky působí téměř Burtonovským dojmem - bizarní exteriérové záběry, plakát s hledaným čarodějem nebo podbarvení ukázky školním pěveckým sborem, to vše naznačuje, že nás čeká úplně nový přístup k Potterovskému fenoménu. Nevím co na ukázku řeknou americké děti (bude promítána před Looney Tunes: Back in Action), ale mé maličkosti se tenhle dospělejší styl zamlouvá. Možná si nakonec i zaběhnu do knihkupectví a nebezpečně tlustou bichli s třetím Harryho příběhem si pořídím. Jen tak pro pořádek...

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace