Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hardcore Henry | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 08.04.2016
CZ premiéra: 21.04.2016
režie: Ilya Naishuller
hrají: Sharlto Copley, Haley Bennett, Danila Kozlovsky, Cyrus Arnold

Hardcore Henry: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Queeni citelně chybí a toho otírání se o známé filmy je trochu moc, pořád to ale nesmírně láká. Kritici navíc zvedají Henrymu palce opatrně nahoru, takže vás určitě potěší, že se ho 21. dubna dočkáme i my. Ano, tenhle videoherní virvál to dotáhne do českých kin. Což jsou skvělé zprávy, cílovka Hardcore Henryho se ale (proč to neříct nahlas) určitě klepe spíš na to, až si ho stáhne. Snad na tom Bontonfilm neprodělá kalhoty, podobné experimenty tu jsou rozhodně potřeba. A snad to bude alespoň z půlky takový nářez, jaký naznačují trailery, tu jedinou scény z Dooma si totiž s láskou pamatuju dodnes!

Hardcore Henry: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Takhle širokej úsměv už jsem dlouho neměl. Nejenže vás trailer Hardcore Henryho zaháčkuje už po pár vteřinách (jo, ta bloncka je super), jakmile se rozjedou Queeni, je to prostě strašná nakopávka. Sharlto Copley hláškuje, vzduchem létá jeden granát za druhým, a i přes očividnou lacinost je to totální videoherní ráj. Tvůrcům přitom ani moc nedocházejí nápady (průjezd s rotačákem!), takže se pomalu přestávám bát toho, že by Henry neunesl celovečerní stopáž. Jistě, bude to chtít hodně velký scenáristický um. Ale tohle je zkrátka lahůdka, u níž bude selhání zatraceně bolet.

Hardcore Henry: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Docela hardcore. Ale rozhodně jeden z těch nízkorozpočktových akčňáků, které prostě chcete vidět za každou cenu. Hrátky na úrovni kraťasů jsou zapomenuty, tady dostanete frenetický nášup z pohledu první osoby v celovečerním balení, jenž by měl finále Dooma spláchnout do kanálu během první minuty a vzpomínky na Crank proměnit v nudu na uspávání důchodců. Za obrovskou technickou výzvou, která adrenalinově mění zažité způsoby vyprávění, záběrování, ale i zvukové a střihové skladby, se skrývá akčňák, jenž může plnit fanboyovské fantazie. Jenom bude sakra těžké to udržet i v rámci delší stopáže. Trochu proto straší první recenze, jež sice jásají nad technickou brilancí, extatické nadšení z nich ale nevyčtete.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace