Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hanna | 2011
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 08.04.2011
CZ premiéra: 07.07.2011
režie: Joe Wright
hrají: Saoirse Ronan, Eric Bana, Cate Blanchett, Olivia Williams

Hanna: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Hanna minule zaujala jako jeden z nejneobvyklejších letošních projektů. Napodruhé si tuhle pozici rázně upevňuje, a navíc u toho ještě stíhá lízat hranici pěti hvězd. Mezinárodní představovačka Hanniny mise sice nenabízí moc nových záběrů, dialogů nebo hudebních vychytávek. V novém mixu ale všechny již viděné a slyšené věci působí překvapivě svěže a prohození závěru s prostředkem dává tomuhle traileru mnohem větší tempo. Ne že by předchozí sázka na pomalý rozjezd nebyla fajn. Když ale Hanna nejdřív láme vazy, a teprve potom se dozvíme, jak to, že je něčeho takového vůbec schopná, působí to o řád efektněji. Přesně to se potom dá říct i o zbytku traileru, ve kterém se daří prodat jak dobře vypadající ukázky akčních scén (matrixovsky rotující kamera u bitky s Ericem Banou), tak ty emocionálnější části filmu, které ho rychle tahají z béčkových sfér. Celé to zkrátka od robotické Sairse Ronan až po blonďatého Toma Hollandera vypadá prvotřídně, a Wright by tak měl v pohodě napravit utahaného Sólistu. Těšíme se.

Hanna: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Weiiiird. Hodně podivným směrem se stačí kariéra Joea Wrighta, ale to rozhodně nemusí být na škodu. Režisér Pokání a Pýchy a předsudku trochu pozměnil své obrazové vyjadřování - zatímco Sólista svou přešlechtěností budil rozpaky už od traileru, u Hanny byste tipovali asi nějakého bezejmenného režiséra s nevýrazným rukopisem. Tyhle mimikry rozhodně můžou být ku prospěchu věci. Hanna bude totiž vyprávět docela originální story o čtrnáctileté holčině, která zatopí špičkovým agentům i rusovlasé Cate Blanchett. Rozhodně mě zajímá, kam se zápletka stočí, protože z traileru to vypadá na docela sebejistou kombinaci psychologického dramatu s akčním thrillerem, do níž budou cpát energii Chemical Brothers a oscarový herecký materiál zároveň nezůstane jen u tupého probíhání několika adrenalinovými scénami. Zní to svérázně, ale rozhodně ne nudně. Rád se proto nechám tímhle filmem překvapit i na větší ploše.

Titulky ke stažení ZDE.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace