Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Halloween končí | Halloween Ends | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 14.10.2022
CZ premiéra: 13.10.2022
režie: David Gordon Green
hrají: Jamie Lee Curtis, Andi Matichak, Kyle Richards, Nick Castle, James Jude Courtney

Halloween končí: Final trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Halloweenské trailery v podstatě sází už třetí díl na ten samý styl. A kupodivu to pořád skvěle funguje. Ano, i zde se dočkáme Michaelových brutálních killů, výhrůžných proslovů hlavní hrdinky a samozřejmě opět dojde i na lákadlo s Myersovým odmaskováním. Jenže co naplat, ono to zase strašně šlape. Traileroví střihači umí totiž tyto propriety správně poskládat dohromady a za doprovodu dunivé hudby s legendárním motivem i výtečné gradace nám předkladají upoutávku s přesným tahem na branku. A samozřejmě také s příslušnou dávku osudovosti a lákání na extrémně krvavé halloweenské zakončení. Ano, všichni samozřejmě tušíme, že Michael Myers svou kudlu za pár let zase použije. Jedna jeho éra – tedy střet s ikonockou Laurie Strode – ale podle všeho doopravdy skončí a ukázce se daří tuto osudovost poměrně efektně prodávat. I když se tedy filmu po tragické dvojce dost bojím, producenti servírují tak správně sebevědomou ukázku, že začínám být zároveň i opatrně zvědavý.

Halloween končí: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Upřímně, po pekelném a úmorném druhém díle se budou muset tvůrci hodně snažit, aby k závěru své krvavé halloweenské trilogie získali mou pozornost. Na druhou stranu, partičce okolo Michaela Myerse šly upoutávky vždycky hezky od ruky a ani zde se prvotní lákání nijak nevymyká ze řemeslného standardu. Už se tu totiž neláká na zabijákův střet s dementními burany, ale na to, co jsme celou dobu chtěli vidět – finální střet s Laurie Strode v podání Jamie Lee Curtis. A díky vděčným prostřihům z originálu i nestárnoucímu hudebnímu motivu to vlastně působí dostatečně osudově. A to i přesto, že toho tvůrci vlastně příliš neukážou. Tak doufejme, že dvojka byl jen jeden velký Greenův omyl a nová halloweenská série se rozloučí s krvavou a napínavou grácií.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace