Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Halloween | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 19.10.2018
CZ premiéra: 18.10.2018
režie: David Gordon Green
hrají: Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Virginia Gardner, Will Patton, Nick Castle

Halloween: Heritage Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Halloween je legenda. A jeho dědictví je mohutné, takže si zaslouží vlastní trailerové ohledání, kde se na nový materiál roubuje i výcuc ze slavných předchůdců - samozřejmě vlastně hlavně z jedničky, která slaví čtyřicet let, co se poprvé proti sobě postavili Laurie a Michael Myers. Nevím, proč přesně by jejich konfrontace měla najednou zajímat o čtyři dekády později tolik lidí - ty zkazky o blížícím se komerčním úspěchu jsou ale až příliš hlasité, takže to asi bude pravda - když jde o víceméně pořád to samé. Možná je ten hororový boom fakt samospásný. Ale ten matroš mi fakt nepřijde nic extra. 

Halloween: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

I tady jsem čekal trochu víc. Je samozřejmě pravda, že David Gordon Green je králem průměrnosti. Tenhle majitel nejmodřejší filmografie v historii CSFD má ale rukopis lehce zašpiněný, syrový a pohroužený do tmy, což jsou přívlastky, které eskapádám Michaela Myerse prostě musí slušet. Stejně tak mu sluší dlouhé záběry, variace na klasické Carpenterovo hudební téma a celkově děsivé vzezření, které vás ujistí, že tohohle týpka byste s kladívkem rozhodně potkat nechtěli. Celý ten koncept mi ale na rok 2018 zní až příliš tuctově a další návrat Jamie Lee Curtis a jejího ozbrojeného stalkera mi, při vší úctě, divácké chlupy na těle neježí.

Halloween: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kdyby Jamie Lee Curtis někdy před čtyřiceti lety řekli, že i těsně před sedesátkou bude chtít nahánět po amerických ulicích Michaela Myerse, asi by vám nevěřila. Ale stalo se a při neexistenci Pravdivých lží 2 nebo dvojky lohanovky Mezi námi děvčaty je to navíc dost důležitý impulz pro její paběrkující kariéru. Jamieina Laurie Strode se Michaelovi postaví v titulu, který není tak výrazný a svým pojetím autorsky vyhraněný, jako Zombieho dva syrovější Halloweeny po restartu, je to spíš opakování důvěrně známého konceptu po xté. Naštěstí se ale ještě pořád pohybujeme nad úrovní běžného videobéčka pro videopůjčovny, pardon, VOD kanály, takže netřeba lamentovat.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace