Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hádkovi | 2022
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 14.07.2022
režie: Vojtěch Moravec
hrají: Sandra Nováková, Jakub Prachař, Jitka Čvančarová, Hynek Čermák, Ondřej Pavelka

Hádkovi: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

To je zase peklo. Když Vojta Moravec točil se Sandrou Novákovou České moře, bylo to roztomilé, svěží a originální. Jenže z webseriálů se dvakrát nenajíš, a tak zručný pár vsadil - tak jako v podstatě všichni domácí tvůrci, co nechtějí dřít uměleckou bídu s nouzí - na prvoplánové romantické komedie. U hitových Matek jim šlo ještě fandit, protože tenhle kinohit alespoń reflektoval moderní technologie a občas se pouštěl do alespoň trochu hlubších poloh. Koncept Hádkových, rodiny, která pokaždé skončí v hádkách, už ale smrdí Kameňákem, a i když je podání o několik levelů výš a herecky taky vypadá na papíře dobře, výsledek zase jednou bolí. 

Hádkovi: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

To je zase peklo. Když Vojta Moravec točil se Sandrou Novákovou České moře, bylo to roztomilé, svěží a originální. Jenže z webseriálů se dvakrát nenajíš, a tak zručný pár vsadil - tak jako v podstatě všichni domácí tvůrci, co nechtějí dřít uměleckou bídu s nouzí - na prvoplánové romantické komedie. U hitových Matek jim šlo ještě fandit, protože tenhle kinohit alespoń reflektoval moderní technologie a občas se pouštěl do alespoň trochu hlubších poloh. Koncept Hádkových, rodiny, která pokaždé skončí v hádkách, už ale smrdí Kameňákem, a i když je podání o několik levelů výš a herecky taky vypadá na papíře dobře, výsledek zase jednou bolí. A v hlavě zůstane díky závěrečné buranské hlášce o prsíčkách nepříjemně dlouho.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace