Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Gump - pes, který naučil lidi žít | 2021
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 22.07.2021
režie: F. A. Brabec
hrají: Bolek Polívka, Eva Holubová, Karel Roden, Ivana Chýlková, Richard Krajčo

Gump - pes, který naučil lidi žít: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Hodně uspávající a líný trailer. Jakoby si tvůrci byli jisti, že jim na výsledný film děti, pejskaři a fanoušci knižní předlohy stejně přijdou a na upoutávku se tak trochu vykašlali. I když samotný materiál nevypadá zatím nijak lákavě, dovedu si představit, že pod šikovnýma rukama by z toho šla sestříhat aspoň pohodová ukázka. Jenže z toho zase vylezl klasický český mišmaš, jenž se ve své druhé půlce promění v bizarní výpis "hvězd" filmu, kde se vedle jmen jako Polívka či Roden objeví i youtubeři FattyPillow či Anna Šulcová. A na závěr samozřejmě zase dorazí i poskakující Krajčo. Prostě nudný patvar, který se akorát snaží prodat přes co nejvíce známých tváří. A něco mi říká, že většina z nich bude ve filmu jen v oné scéně, jež už je v traileru.

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (25)

Gump - pes, který naučil lidi žít: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Češi jsou národ pejskařů. A právě díky nim se v posledním roce zrodil v naší kotlině menší fenomén jménem Gump. Knižní předloha se stala loni velkým bestsellerem, který o pár měsíců později následovala také otravně vlezlá písnička, která od tebe doby nechce zmizet z rádií... no, a nyni už přichází i film. V tom nejen, že dostaneme evidentně zase tu otravnou písničku, ale také hvězdné obsazení, kde ovšem kromě Bolka Polívky či poskakujícího Richarda Krajča dostaneme i pár youtuberů či Karlose Vémolu. Teaser pak vlastně jakž takž splňuje své atributy a servíruje doják mířící na první signální a usmrkané kapesníčky v kinech. Tohle bude hit a ve flimografii F. A. Brabce asi přeci jen o trošku lepší film než Vánoční Kameňák. Ale asi na něj od nás zase zajde jen ten Rimsy.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace