Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Grand Prix | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 17.11.2022
režie: Jan Prušinovský
hrají: Kryštof Hádek, Robin Ferro, Štěpán Kozub, Anna Kameníková

Grand Prix: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Rimsy

Tři tygři podruhé, ale snad úplně jinak. Opět road-movie, opět přestřelený humor utahující si mimo jiné z kulturních rozdílů a hlavně opět Štěpán Kozub s Robinem Ferrem. Ale naděje na příjemný filmový zážitek umírá poslední, a to hlavně díky osvědčenému jménu Jana Prušinovského, jež je podepsané pod režií i scénářem. Příběh o cestě tria dezolátů do Španělska za vysněným závodem Formule 1 nepůsobí kdovíjak originálně, ale díky Prušinovskému by odbržděná řachanda mohla zahrnovat i nebanální sociální komentář, přesahující prvoplánovou legraci plynoucí z vděčné role prostořeké feťačky pro Tatianu Dykovou či uhlazeně výhrůžného Miroslava Donutila, pídícího se po svém ukradeném autě. Inu, doufejme!

Grand Prix: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Upřímně nejsem z toho moc moudrý a nedaří se mi úplně rozklíčovat, co by Grand Prix mělo být za film. Ale u teaseru to vlastně ani moc nevadí a u Jana Prušinovského také ne, takže když se první upoutávka chvilku tváří jako sociální drama, chvilku jako hodně trhlá komedie a chvilku jako Tři tygři, vlastně to vůbec nevadí. Prušinovský totiž umí jak to sociální drama, tak i ty trhlé komedie. Prostředí lidí, kteří mají auta, pivo, ambice a občas nenechavé ruce tu trošku připomíná to, co jsme viděli v Mostu, hravý hudební podkres tomu všemu dává tempo a já musím říct, že čím víckrát tuhle upoutávku vidím, tím víc se těším na výsledek. Ať už Prušinovský a jeho parta pošlou do kin cokoliv.  

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace