Star Wars: Mandalorian a Grogu: RecenzeVault_13Tak jsem se k tomu konečně dostal. Musím říct, že jak jsem to bral od začátku, že je to prostě prodloužení mého oblíbeného seriálu a že s tímhle na to jdu, tak ano, bylo to takové. Zároveň to ale tyhlety produkční hodnoty mělo, né že né. Jen mi tam chyběl jakýsi "doťuk", protože tak, jak to pustili do kin, to byla prostě trošku větší "Monster of the week" epizoda.
Fakt jsem čekal, že tam tu linku imperiálních pohrobků nakousnou trošku více a nebude to sloužit jen jako záminka pro (skvělou) úvodní akci a potom jako pozadí pro trable s Hutty. Nějaké to tajemno, pošimrání, zamrazení v zádech z nějakého odhalení, naťuknutí něčeho neznámého, tohle tomu chybělo. Protože identita toho mafiána coby skrytého imperiála žádným takovým odhalením pro diváka seriálu nebyla.
Na druhou stranu nemůžu říct, že bych se dobře nebavil. Akce tam bylo možná až příliš, někdy bych dal u Manda více přednost stealth akci + finálnímu ninja kousku než nepřehledné rubačce, ale triky byly super a hudba byla na jedničku.
Škoda, musím dát 6, možná 6,5/10. Kdyby tam dodali to výše zmíněné, tak by to bylo třeba 8/10, ale takhle ne.
Diskuze k filmu Godzilla x Kong: Nové imperium
příspěvky
Napsat příspěvek
Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Sláva: V.I.M. 44Den odhalení: Recenze 11Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 14Zmrzlinář: Trailer




