Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Garfield ve filmu | Garfield | 2024
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 24.05.2024
CZ premiéra: 16.05.2024
režie: Mark Dindal
hrají: Chris Pratt, Samuel L. Jackson, Nicholas Hoult, Hannah Waddington, Ving Rhames

Garfield ve filmu: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
krauset

Kočky jsou neoddiskutovatelnými pány domácnosti. A podobné hledisko nabízí i Garfield, když popisuje první setkání se svým chlebodárcem (či pizza dárcem). Trailer nás zavádí do italské restaurace, kde osamocený mladík uždibuje kousek pizzy, zatímco je obklopen veselými rodinami hodujícími společně. Jeho život se náhle změní, když za oknem zahlédne kotě, otevře mu a nabídne kousek pizzy. Nemá tušení, že se za fasádou roztomilosti skrývá žrout Garfield. Nový animák láká kromě ústřední číči i na herecké obsazení, jelikož v originálním znění zazní hlas Chrise Pratta i Samuela L. Jacksona. Garfield, jak známo, nesnáší pondělky. Zda to budou tvůrci cítit po premiérovém víkendu podobně, se uvidí.

Garfield ve filmu: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Filmové pokusy s líným kocourem Garfieldem skončily vždy katastrofou. Ostatně, když si z filmů dělal v Zombielandu legraci i jeho předchozí hlas, legendární Bill Murray, o něčem to vypovídá. Tentokrát se proto tvůrci rozhodli vsadit na animovanou jistotu – hlas Chrise Pratta. Ten si tak po LEGO příběhu a Mariovi připisuje další větší animák. Bude to však i tentokrát stačit k úspěchu? Zatím si nejsem úplně jistý. Trailer totiž nejvíce sází právě na casting Pratta a Samuela L. Jacksona, jinak ale nabízí klasickou bžundu pro malé publikum. Ano, dojde samozřejmě i na Garfielda požírajícího lasagne a pár klasických pomrknutí, jinak se však dospělé publikum zatím tolik nenasměje. Na druhou stranu, pokud se po zmiňovaných podprůměrech s Murrayem dočkáme aspoň neurážející animované jednohubky, asi to nebude vadit nikomu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace