Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Flash | The Flash | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 16.06.2023
CZ premiéra: 15.06.2023
režie: Andy Muschietti
hrají: Ezra Miller, Ben Affleck, Michael Keaton, Michael Shannon

Flash: International Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Když já prostě nevím, jestli se mi to vůbec může líbit. U Flashe je těch divných a problematických věcí tolik, že zkrátka nejdou přehlédnout. Ezra Miller je sympatický jak spalničky a tady je rovnou dvakrát. Muschietti není špatný režisér, ovšem k elitě má daleko a tady jsou pořád vidět zbytky toho, co ještě vymýšlel Snyder a fakt to nevypadá ani tentokrát pěkně. No a Batman Michael Keaton jako dobrý, ale víme o tom už půl roku, takže jeho „I´m Batman“, které je snad v každé upoutávce nebo klipu, už se mi začíná decentně zajídat. Vypadá to jako velký blockbuster plný triků, barviček, blesků, akce, dětinského humoru a snahy o osudovost. A přesně takové to asi v kině bude. Ale pořád tak nějak nevím, proč bych se měl těšit na film, který uzavře jednu docela smutnou kapitolu superhrdinských příběhů na filmovém plátně a v jehož hlavní roli je nesympatický magor, co patří do svěrací kazajky a ne do Hollywoodu.  

Flash: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

I poslední ukázka v zásadě plní, co má, aniž by nějak zásadně odrazovala od návštěvy kina. Ano, ten humor je trochu debilní, dvakrát cringe Ezra je dvakrát víc bolesti, než by běžný divák potřeboval, a to digitální finále na poušti mě s každým dalším trailerem přestává bavit víc a víc. Zároveň je tu ale pořád cool Keaton, zjevně vychillovanej Batfleck, příběh se tváří, že by v něm mohlo i o něco jít, a minimálně to působí jako film, který na rozdíl od druhého Shazama či Black Adama nebude úplnou ztrátou času. V pecku, za jakou ho proklamují různí filmoví influenceři typu Tom Cruise či Stephen King, samozřejmě stále ani trochu nevěřím, ale slušný blockbuster by z toho i na základě tohoto finálního traileru vypadnout mohl. Pak ještě spláchnout dvojku Aquamana a děsivého Blue Beetlea, a konečně se budeme moci posunout pryč od toho snyderovskýho vizuálu a uchopení. Nebo v to aspoň pevně doufám...

Flash: Japonský trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tak se zase všichni uklidníme. A zpátky nohama na zem. Nová ukázka na Flashe je totiž o jeden dva řády slabší než včera uvolněný americký trailer. A co si budeme nalhávat - nejspíš mnohem věrohodněji odpovídá filmu. Úvod jako by vypadl z Ligy spravedlnosti a následujících nekolik desítek sekund člověka umoří infantilním humorem s nesympatickým a přitom i problémovým Ezrou Millerem. Pak se vytahují záběry jak okopírované od Zacka Snydera (ne, to není pochvala, ale varování před umělohmotným pózováním nebo směšným skokem na batpodu) a všechno vrcholí vražednou dvacetisekundovkou, kde vydává šílené skřeky Ezra a do toho ječí nesympatická Supergirl. Fakt au. Jasně, Japonci to chtějí jinak a tenhle trailer tak hlavně funguje jako pomník pro zámořské trailermakery, kteří vytažením Keatonova Batmana do popředí lákají ve svých ukázkách na mnohem lepší a zajímavější film, s hutnou nostalgickou atmosférou. Ale tohle mi fakt pověstné šimrání nevyvolává ani na sekundu. Spíš naopak... 

Flash: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Ještě před pár měsíci jsem měl od Flashe po celém tom zdevastovaném DC vesmíru nulová očekávání, teď už se začínám alespoň mírně těšit a doufat, že se tohle universum (skoro) rozloučí alespoň důstojně. Warneři totiž nejspíš tuší, že možná konečně mají na skladě kvalitu a komerční úspěch není vůbec jistý, a tak šlapají do kampaně v parádním stylu. Nová ukázka je tak podstatně osudovější, sebevědomější, ucelenější, klade důraz na jednotlivé postavy a (až na zbytečný závěr) dává na vedlejší kolej vtípky a tak trochu i Ezru Millera. A hned to díky tomu funguje o třídu lépe než minule. Ano, vizuál je už tradičně snyderovsky digitálně vyblitý a celé to může dopadnout jako hodně velký příběhový mišmaš. Vedle komiksové šedi posledních měsíců ale působí Flash přeci jen nadějným dojmem a dovedu si představit, že těm pár zbývajícím fandům naskočila husí kůže.

Flash: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Po tom snyderovském vizuálu se mi rozhodně nestýskalo. A stejně tak po hereckém projevu Ezry Millera, který kdyby ještě pár měsíců dělal bordel, dost možná by ho Warneři z filmu vymazali. Svým konceptem ale The Flash rozhodně působí velmi zajímavě a při nových multivesmírových hrátkách může vytáhnout ještě silnější trumfy, než s jakými opakovaně machrovali u Marvelu. Michael Keaton je totiž cool a setkání různých Batmanů, reprezentující jiné estetické éry, potěší nepochybně každého komiksového fandu. I nové záběry naznačují, že bude na co koukat a že exekutivci tentokrát z hračkárny vytáhli ty silnější postavy. Proto nezbývá než doufat, že první optimistické ohlasy opravdu nelhaly. 

Flash: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Trailerová práce par excellence! Nicméně dovolte mi zůstat ohledně finálního produktu skeptický... Zaprvé mě irituje Ezra Miller, o to víc, že tady má dvojroli (aneb proč ho nešlo tak jednoduše vyhodit a film přetočit s jiným hercem), zadruhé je to z hlediska digitální akce trochu guláš (Keatonův Batman by takhle bojovat neměl a bitkaření se Zodem obkresluje Muže z oceli, akorát hůř), a děj, inu, jedná se o poslední a z principu tak vlastně zbytečnou kapitolu éry DC, která po tomhle poletí do koše. Ano ano, všichni spříznění s tímhle filmem či studiem Warner Bros. to budou nazývat nejlepším komiksovým filmem a to až do doby, než vyjdou první recenze. Trailery vždycky slibují, konkrétně v tomhle případě ale zkrátka úspěchu ani kvalitám podobně koncipované trojky Spider-Mana nevěřím. Nicméně ano, ukázku jako takovou si klidně ještě párkrát pustím, protože oproti prvními teaseru je to o dost nářezovější. Ještě aby sakra nebylo, když to má být výše zmíněného studia největší letošní blockbuster...

Flash: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

No, nevidím tam bohužel nic, kvůli čemu bych se na to měl těšit. Jsem samozřejmě zvědavý na návrat Keatona i další případná camea, ale zaprvé dvakrát Ezra Miller coby tajrtlík Flash mi nepřijde jako dvakrát šťastný nápad, a zadruhé snaha o nějaký vážnější tón traileru, když všichni víme, že film bude mít s tímhle hrdinou v tomhle podání zaručeně komediální ladění, to je vyloženě podvod na diváky, který dost odsuzuju. I jako teaser mi to zkrátka přijde dost slabé, hudebně, střihově, představeným materiálem, vlastně vším. Jediný důvod proč nejdu na 2* je těch pár ikoničtějších záběrů a lákadel na starého Batmana, jinak teda velký špatný a v porovnání s tím, co předvedl kolega Batman, to radši ani komentuju. Tenhle film může jen překvapit.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace