Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Fentasy | 2024
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 14.03.2024
režie: Samuel Vičan, Anastasia Hoppanová
hrají: Kristína Kanátová, Noël Czuczor, David Švehlík, Anna Jakab Rakovská

Fentasy: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Je to čistej materiál, pane. Sice teda ne padesátkrát silnější než neřezaný trailerový herák, ale aniž bych tahal v kontextu skorodomácí tvorby měřítka o level níž, projedu ukázkou jak nůž máslem. Hudební cover sice pamětníky zatahá za uši, ale v druhé půlce ukázky se s jeho dynamikou pracuje ve střihu účelně a furt se něco šňupe, furt něco bublá a i herečky se odhalují přesně v duchu československých ISO norem. Jen ten vizuál je kapku ušmudlaný a furt je v něm tma, tma, tma. Já vím, temná kriminálka, temné myšlenky a temné prostory, ale v online kompresi už to přesahuje hranici toho, abyste od sebe rozeznali jednotlivé herce, propriety a kulisy. Takže za tři. Když si příště rozsvítíte a víc (toho) odhalíte, tak můžeme známku přehodnotit a k maturitě budete mít cestičku umetenou. 

Fentasy: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Holy shit, to je krása. Tak už nejen u nás umíme zjevně dělat hezky progresivní thrillery a hlavně trailery, respektive teasery na ně. Fentasy bude vyprávět o fenoménu poslední doby, tedy droze fentanyl, která roky trápila Ameriku, jenom aby teď zjevně začala trápit i zbytek feťáckého světa. Každopádně ukázka jedoucí převážnou část stopáže pozpátku se vykazuje slibným materiálem i zajímavým hereckým obsazením, samozřejmě tuhle formu neočekáváme od celého filmu, to už by se tím nejspíš tvůrci někde chlubili, ale jako neotřelý start kampaně je to rozhodně povedený a zde i funkční nápad. Cíl zaujmout tedy splněn, a jsem moc zvědav, jak bude cesta Fentasy do kin pokračovat, a jak nakonec dopadne výsledný film.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace