Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny | Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 16.11.2018
CZ premiéra: 15.11.2018
režie: David Yates
hrají: Eddie Redmayne, Jude Law, Johnny Depp, Ezra Miller, Katherine Waterston

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

V první řadě bych rád potvrdil, že nejste slepí - Jamie Campbell Bower, který si v Relikviích smrti zahrál mladého Grindelwalda, je vážně zpátky. David Yates ho znovu obsadil jako slavného černokněžníka, máme tu tedy další propojení s potterovskou ságou. Ale dost lehce přehlédnutelného geekaření. I když jste si tohohle detailu nevšimli, nejspíš si řeknete: "Wow, na tohle bych klidně šel." Grindelwaldovy zločiny totiž jednoduše vypadají skvostně a nekazí je ani Depp, který zase jednou řádí jako zamlada. U Hobita kdysi Warneři dost zaváhali a zůstala po něm velká pachuť. S kouzelnickou ságou ale svoje chyby neopakují a servírují epické kouzelnické dobrodružství, které je v nové upoutávce stejně "tučné" jako poslední potterovky. Kéž by tahle energie vydržela i do samotného filmu. Na hraně mezi starým a novým se tu totiž balancuje málem na jedničku!

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny: Comic-Con trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Když jsem viděl prvního Harryho Pottera, nezamiloval jsem se. Ten kouzelnický svět šel vždycky mimo mě a kupodivu mě Rowlingová do svých osidel nestáhla ani ve chvíli, kdy začal plátna okupovat odvar z hlavní ságy. No jo, jenže ten odvar je v mnoha směrech tučnější a rozmáchlejší než původní dobrodružství obrýleného kouzelníka. David Yates se každý díl žene k větším a větším trikovým monstrozitám, což v tomto případě platí doslova, a je pravda, že to producírování nebo vykukování různých magických příšerek je většinou docela cool. V nabušeném traileru to může těšit o to víc, že na ostatních políčkách se nenudí ani Jude Law, a dokonce ani Johnny Depp.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tomu se říká plnotučný start. Fantastická zvířata jsou z pohledu některých lidí dalším Hobitem, já ten pocit ale vůbec nemám. Už jednička byla ohromné zábavné retro, v němž Rowlingová znovu prodala zálibu v outsiderech. A dvojka vypadá ještě o úroveň lépe, už proto, že se chytře napojuje na potterovskou sérii a může tak vytahovat velké trumfy. Bradavice, Brumbál, testrálové... všechno zatím vypadá náramně a trochu temnější atmosféra šlape na jedničku. Přihoďte si k tomu tak akorát Deppa a spoustu velkolepých výjevů, a máte tu další fantasy hit (jednička vydělala 814 milionů dolarů!), který snad zajistí, že se opravdu dočkáme všech pěti dílů.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace