Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství | Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 15.04.2022
CZ premiéra: 07.04.2022
režie: David Yates
hrají: Eddie Redmayne, Mads Mikkelsen, Jude Law, Katherine Waterston, Ezra Miller

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Ne, nenechávám se strhnout špatnými recenzemi. Popravdě si na film stále hodlám udělat vlastní názor, tahle upoutávka, u níž jsem po zhlédnutí váhal mezi třemi a čtyřmi hvězdami, než se nakonec rozhodl pro ty tři, mě do kina ale bohužel neposílá. Je totiž dost mdlá, na finální trailer nevytahuje jedinou scénu nebo moment, který bych musel v kině zažít, nedostavuje se napětí, nedostavují se emoce, nedostavuje se zkrátka vůbec nic. Jasně, že to je i těmi předchozími filmy a marností celé série, zejména, když to budeme srovnávat s ukázkami na Pottery. Ale krucinál, když mě trailerovi mágové dokázali nahajpovat na Hněv titánů, tak mi nikdo netvrďte, že by to samé nezvládli se zvířaty. Místo toho je ale trailerová kampaň na trojku úplně stejně tak nevýrazná, jako zbytek marketingu a vlastně i samotná rádoby kouzelnická pentalogie, v níž by se mělo rozhodovat o osudu čarodějnického světa. Meh.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Zatímco stateční Ukrajinci odolávají útokům reálného Grindelwalda, Warneři přispěchali s druhým trailerem na třetí Fantastická zvířata, kde hraje prim lotr fiktivní - s tváří Madse Mikkelsena. Magický svět je sice po šesti filmech od rutinéra Yatese už donebevolajícím způsobem vyčpělý, ale právě prosvítající charisma Mikkelsena na mě docela funguje a minimálně scény, kde rasistický černokněžník klábosí v kavárně s ředitelem Bradavic, mohou být fajn. Od návštěvy kina mě však pořád odrazuje zástup nezajímavých postav a repetitivní CGI orgie, které sice v jedničce mohly zaujmout neokoukanými fantastickými zvířaty, ale dnes už vyloženě nudí (přečtěte si vyčerpávající Karlovu filipiku zde). Když se zpětně podívám na nuzný první trailer, tak musím opatrně zvednout palec nahoru, ale na čtyři hvězdy se stejně nedostanu.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Sakra, to se u Warnerů po té minulé nudě a klesajícím zájmu o Fantastická zvířata vůbec nepoučili? Místo toho, aby třetí díl konečně výrazně nakopl sérii vpřed a nalákal zpátky znuděné diváky, se jedná v první upoutávce o zcela zaměnitelný, sterilní a (přiznejme si to) značně okoukaný svět, který prostě potřebuje svěží tvůrčí vítr. A již totálně vyčpělý David Yates, který evidentně do smrti nehodlá točit nic jiného, už ho fakt nepřinese. Nová Fantastická zvířata sice mají fajn Judea Lawa alias malého Brumbála a Mads Mikkelsen Johnnyho Deppa taky bez problémů nahradí, jinak ale tvůrci servírují sbírku necharismatických postav, které už si divák z poloviny ani nepamatuje, nijaký příběh, unylý vizuál a jen malinký náznak epičnosti a osudovosti. Po trailerové stránce hollywoodská rutina, která ale tím očekávaným novým impulsem pro tuto značku ani zdaleka není.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace