Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Expendables: Postradatelní 2 | The Expendables 2 | 2012
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 17.08.2012
CZ premiéra: 06.09.2012
režie: Simon West
hrají: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Terry Crews, Randy Couture

Expendables: Postradatelní 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jo, je to pecka. Anagažování Simona Westa se zdá jako dobrá idea, protože dvojka Postradatelných vykazuje look trochu oldschoolovějšího akčňáku, jenž je větší, nabušenější, explozivnější... a nářezovější? Všeho víc podle známého sequelového mustru se protentokrát vztahuje i na počet postav a velkých akčních hvězd - je jich tu tolik, že na nové akvizice ani není moc místo, a tak si místo JCVD zapamatujete Willise se Švarcikem během staromódního vtipkování u drobného vozítka. Tak trochu francouzská škola humoru anebo vzpomínky na Buda Spencera s Terrencem Hillem, ale na nostalgicky naladěné fandy, co jsou vděčni za každý sebeshazující fórek stárnoucích ikon, to funguje geniálně. Hroutí se nám sice představy o Chucku Norrisovi, protože tenhle chlápek těžko může napočítat dvakrát do nekonečna, když si ani nezvládne urvat pro sebe jeden trailer - ale třeba má munici na celovečerák. A koneckonců, prosadit se v takhle nařachané upoutávce, ve které to bouchá, kope, hláškuje a pomrkává, je úkol vážně nadlidský.

Expendables: Postradatelní 2: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

Těžko být objektivní. Vlastně to ani nejde. Vzpomínáte na videa z YT, v nichž ta tlustá holka předvádí své hysterické reakce u twilightích trailerů? Zúčastnili jste se někdy „dámské jízdy“ během premiéry filmového Sexu ve městě? Ano, i chlapi mají své dny. Kupříkladu když poprvé vidí pospolu vysněnou partu nejcoolervoucnějších akčních bijců posledních... člověče, třiceti, v Chuckově případě dokonce čtyřiceti let. Samozřejmě, neřveme u toho jako Nutty Madam. Uvnitř se odehrává to samé, ale lidé, kteří každý měsíc neseřvou a nezakrvácejí všechno kolem, své emoce prostě skryjí za spokojený úšklebek, nanejvýš utrousí nějaké to „Yes!“. A je úplně jedno, že v Lionsgate spadl z běžícího pásu další ošklivý teaser podle stejného mustru (to zakouřené pozadí u mezititulků je snad úplně to samé jako u Conana). Ani že jsme kromě borců vlastně viděli jen rozstřílené bulharské kulisy v pozadí. Ale informační hodnota je v podstatě stoprocentní. Bruce vyšle Slye na další misi a budou u toho všichni tihle geroji. Co chcete vědět víc? Já nic. Za normálních okolností by to bylo za 3 hvězdy, ale Arnie tam nakonec spolehlivě vpálí i tu čtvrtou.

Pod možností Stáhnout odkaz na Apple a jeho streamovaná HD.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace