Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Expend4bles: Postr4datelní | Expend4bles | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 22.09.2023
CZ premiéra: 21.09.2023
režie: Scott Waugh
hrají: Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Megan Fox, Tony Jaa

Expend4bles: Postr4datelní: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Fakt si nemyslím, že nás čeká akční nářez. A upřímně řečeno ani nevěřím ve vyloženě dobrý film. To ale neznamená, že bych tenhle trailer nekvitoval a že bych v ukázce neviděl svěží, nápaditou, fanouškovsky našláplou práci s formátem. Necenzurovaný trailer s typicky rudým uvítáním totiž skýtá jaksepatří rudý materiál, chlubílkovsky machrující s eRkovým ratingem a prostopášnostmi z něj vyplývajícími. Materiál sám o sobě není extrémně šťavnatý, dočkáváme se spíš rutinních krvavých cákanců a rozprsknutých hlav, do čehož občas vystrčí nějaký svůj lascivní kus těla Megan Fox, ale samotné střihové aranžmá je parádní. Zábavné, energické a s evidentním gustem. Proto můžeme traileru dát jasný palec nahoru, i kdyby to v kině ve výsledku zase jednou nedopadlo. 

Expend4bles: Postr4datelní: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Ale proč ne. "Romantický" úvod se Stathamem a Megan mě sice malinko zneklidnil, potom se ovšem noví Postradatelní celkem solidně naladí na vlnu jednoduchého béčka. Ano, tým nám značně prořídl, takže žádný akční svátek a setkání legend nás tentokrát už opravdu nečeká a digitální loď vypadá strašidelně. Jinak si ovšem materiál drží fajnový chlapácký feeling předešlých dílů, sázka na Stathama coby nového lídra pak rozhodně není špatnou volbou a závěrečné střípky z bitky s Iko Uwaisem vypadají poměrně slibně. Jméno režiséra ale pořád budí hodně velkou obezřetnost a po trojce už se vyplatí nedělat příliš velké naděje. Tak snad se tvůrcům právě aspoň tu trojku podaří překonat.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace