těším se
Jelikož vždycky, když je nějakej film zhanobený , většinou nebývá špatný. Stejně jako když kritikové odsoudí film, většinou bývá dobrý. Knihy jsem přečetl obě a rozhodně to nebylo špatné. Bylo to psané lehce a poutavě... Myslím, že definitivní verdikt jak nad knihou tak nad příběhem celým udělá právě film... Ale mě se prostě verze na čtení opravdu líbila.. Eldest je ještě o něco lepší...
|
reagovat
|
ale tak budiž uvidime 



Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.