Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Elizabethtown | 2005
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 14.10.2005
CZ premiéra: 29.12.2005
režie: Cameron Crowe
hrají: Orlando Bloom, Kirsten Dunst, Susan Sarandon

Elizabethtown: DVD


ikona
k0C0UR
 

Zvláštně romantické-neromantické drama/komedie se spoustou zvučných hereckých jmen a zkušeným kočím za opratěmi, je trochu křečovitou směsí s existenciálním poselstvím a touhou udělat svět lepším místem. Dochází k tomu však prapodivně kostrbatým stylem v trochu nepochopitelném tempu. Romantická linie je výsměchem, dramatická složka nedramatická a jako celek se to zdá dlouhé jako tažený štrúdl. Navíc je vysoce nepravděpodobné, aby vás jen tak balila Kirsten Dunst ;).
S lokální verzí DVD se distributor skutečně příliš nemazlil. Jmenovka v přehrávači křičí jasně „Elizabethtown Spain“, přičemž španělská stopa ani titulky tu v skutečnosti nejsou. He? Své porce národní hantýrky se však nedočká ani našinec. Na disku se nachází pouze originální a maďarská zvuková stopa, obě ve formátu DD 5.1. České titulky (které mimochodem hodně často nestíhají), jsou přiloženy pouze k filmu, výjimečně to však není žádný zádrhel, protože v bonusech se stejně skoro nemluví ;). A navíc jich není tolik, aby vás to vůbec začalo mrzet. Uvítá vás dvouminutová exkurze do castingu, kde se volily všechny hlavní i vedlejší role, pokračovat budete přes stejně dlouhý dokument věnovanou letmému pohledu na plac a když se prokoušete přes dvě prodloužené scény, čeká tu na vás už jen tradiční výplňové položky fotogalerie a dva trailery. Všechen materiál je stylizován do melancholicky-úsměvného kabátu a snaží se vás stejně jako poslední desetiminutovka filmu sbalit na strojené country říznuté dojemným popíkem. Ne, děkuji pěkně!
Pokud můžu mluvit za sebe, tenhle disk mi do poličky asi nezalétne. Možná o tom budu uvažovat, až se jednou s Orlandem a Kirsten potkáme za 99 Kč v Levných Knihách. Možná…

Obraz: 1,78:1
Zvuk: Dolby Digital 5.1 - česky, maďarsky
Titulky: české
Cena: 499,-
K mání od: 16. 5. 2006

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace