Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Duše | Soul | 2020
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 25.12.2020
CZ premiéra: 03.06.2021
režie: Pete Docter
hrají: Jamie Foxx, Tina Fey, John Ratzenberger, Daveed Diggs, Phylicia Rashad

Duše: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Člověk by skoro ani nevěděl, že tady bude poskakovat svítivej panáček jako z V hlavě. Vlastně by to vypadalo na docela obyčejný animák o černošském muzikantovi, který se protlouká New Yorkem, jenž má fajn atmosféru a nebojí se jakési nostalgie. Jenže za ním stojí dvouoscarový klasik žánru Pete Docter, jenž ke zmíněnému V hlavě přiřadil i Vzhůru do oblak a Příšerky s.r.o., takže vlastně vůbec nelze předpokládat, že by tenhle animák měl být jakkoliv průměrný nebo zaměnitelný, zkrátka při znalosti díla tvůrce a pixarovských pecek je strašně velká čance, že půjde o další nadupaný animák, co vás pobaví situačním humorem, dojme láskou k hudbě i bližnímu svému a nakopne muzikálními čísly. Navzdory průměrným ukázkám se vůbec nebojím a dost se těším. 

Duše: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner
Typický Pixar. Což je v tomhle případě paradoxně trochu na škodu. Kvituju hudební prostředí i malinko dospělejší přístup, i přesto mi však Duše stále přijde jako až příliš okatou vykradačkou V hlavě a dalších pixarovských trademarků. Ve finále nás to sice samozřejmě zase může strhnout a dojmout, i v druhé ukázce to ovšem působí už malinko ohraně a vlastně i dost matně. Vizuál duší a spol. mě dvakrát neoslovuje a i přes svou pixarovskou atmosféru upoutávka prostě nestrhne. A obávám se, že nejen, že moc nenaláká děti, ale vlastně ve výsledku ani jejich rodiče. O standardní kvality snímku se nebojím, jen ta trailerová masáž zatím pokulhává. Což by Pixar mohlo po ne úplně bombastických tržbách novinky Frčíme trochu mrzet.

Duše: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Loni si v Pixaru nahrabali dvojkou Úžasňákových a čtyřkou Toy Story. Budou miliardové hody pokračovat i příští rok? Kdepak, výjimečně nás totiž čekají hned dva originální projekty. Zatímco Frčíme! už má za sebou několik trailerů (které vypadají sice zábavně, ale tak trochu "dreamworksovsky"), kampaň Soul se teprve rozjíždí prvním teaserem. Jamie Foxx se v něm představuje jako jazzový muzikant, který... no... podle všeho umře a jeho duše pak bude muset projít výcvikem, aby se dostala do nového těla. Což je na dětský film docela odvážná zápletka, jejíž rozvedení je ale zatím pod pokličkou. Máme alespoň nějaké indicie? Samozřejmě, že ano, a tou nejzásadnější je jméno režiséra. Peter Docter má za sebou Vzhůru do oblak a V hlavě, ať už se tedy v jeho novince bude dít cokoliv, zřejmě se u toho budeme nejen smát, ale i poslušně brečet.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace